هومن جعفری - طنزنویس

 


1. با این وضعی که مدیر پیام رسان سروش در پیش گرفته احتمالا دو سال دیگر اعلام استقلال هم بکند و ولایت سروش را یک ولایت مستقل اعلام کند! استاد بعد از اینکه پنج میلیارد وام گرفتند فرمودند کم است و صد میلیارد دیگر وام بدهید!

چشم شما بنشین پشت میزت ، آب طالبی بخور با بستنی زعفرانی  خبرت می کنیم. برویم سند کویر لوتی دریاچه نمکی جور کنیم بگذاریم یک بانکی ، ساخت و پاخت بکنیم برای شما صد میلیارد وام بگیریم. شانس آوردیم تلگرام اختراع شما نیست و فقط از روی آن کپی پیست کردی وگرنه معلوم نبود دیگر چه بلایی سر ما می آوردی!

2.یکی از بامزه ترین سخنان اخیر را یکی دو نفر از نمایندگان مجلس فرمودند که از جمله شان خلق را خنده آمد! اساتید دستور داده اند که خودرو سازان باید از این به بعد محصولاتشان را با قیمت های سال قبل بفروشند! پیشنهاد می کنیم شما هم تشریف ببرید کنار مدیر پیام رسان سروش آب طالبی بخورید با بستنی سنتی تا خودروسازها بیایند خدمت شما و عذرخواهی کنان تعرفه های سال قبل را اجرایی نمایند.همانجا پیش مدیر سروشس بنشینید تا دوستان تشریف بیاورند!

3. خبر رسیده آقای فیروز آبادی در یک ویلای ده هزار متری زندگی می کنند که الان چند سالی هست باید تخلیه کنند و تخلیه نمی کنند.پیشنهادمی کنیم جای حکم تخلیه این ویلا را به ایشان اجاره بدهند! قیمت اجاره ویلای ده هزار متری در منطقه خوش و آب هوا احتمالا آنقدر زیاد باشد که استاد خودش دوماه خانه را تحویل بدهد البته به شرطی که با قیمت روز اجاره بگیرند!وقتی برای خانه دویست متری در شمال تهران اجاره ماهی هشت میلیون تومانی می نویسند برای ده هزار متر باید ماهی صد میلیون را دیگر بخواهند دیگر!

4.کمپین خرید نکنیم علی کریمی با استقبال مردم مواجه شده . مسولان هم البته کمپین های خود را دارند:

1. کمپین «تخلیه نمی کنیم» از استاد فیروزآبادی!

2. کمپین «اینا همش حبابه» از استاد سیف!

3. کمپین «باشه یه کاری می کنیم ولی از سرتونم زیاده» توسط استاد نوبخت!

4. کمپین «همه با هم یه کاری بکنیم بلکه درست بشه» از استاد جهانگیری!

5. کمپین «تقصیر شماست که مردم انتظارشون رفته بالا» از استاد روحانی!

6.کمپین «حالا که من اومدم روسیه بیاین با من مصاحبه کنین» از وزیر محترم ورزش!

7. کمپین «اصلا حقش بود می خواست دختر به دنیا نیاد» از نماینده عصبانی خمینی شهر!

8. کمپین «خون مردم را در شیشه می کنیم» از خودروسازان محترم!

9. کمپین «حواسمون نبود سایت هک شد یه دفعه پنج هزار تا خودرو ثبت سفارش شدن»از همه مسولانی که فکر می کنند ما جیگریم!

خلاصه اینکه ما در این مملکت مکشل کمپین نداریم.فقط مسولان ما حیای انقلابی دارند نمی آیند کمپین را توی بوق و کرنا تبلیغ کنند.