به گزارش پارس نیوز، 

هومن جعفری:

اول: رسانه‌ها خبری منتشر کرده‌اند با این تیتر که توصیه روحانی به شهردار جدید تهران! ما اصلاً روی خبر کلیک نکردیم که ببینیم شهردار تهران به رئیس‌جمهور چه توصیه‌ای کرده ولی حدس می‌زنیم توصیه‌شان این باشد: «وعده‌ای نده که بتوانی به آن عمل کنی!» شما جز این فکر می‌کنید؟

دوم: خدا رحمت کند اما از وقتی که ناصرخان ملک‌مطیعی فوت کردند، هم تلویزیون، هم برخی رسانه‌ها و هم‌کاران و هم‌صنف‌های ایشان چقدر مهربان شده‌اند! وقتی آن مرحوم زنده بود از این همه محبت خبر نداشت! کاش خبر مرگش یک شوخی بود تا مچ همه آدم‌هایی که به دروغ دم از مردانگی و محبت می‌زدند، باز می‌شد!

سوم: خبر داده‌اند که دستور وزیر برای حل مشکل کامیون داران! ساعت خواب آقای وزیر! ممنونیم بعد از چند وقت از خواب بیدار شدید و کمی هم به مشکلات حاد جامعه توجه کردید! دم شما گرم!

چهارم: عزت آقای ضرغامی روز گذشته در تلاش زیرپوستی دیگری در راه رئیس‌جمهور شدن در هزار و چهارصد، در حساب کاربری خودشان در توییتر از خریدن هندوانه به قیمت کیلویی چهارصد تومان از وانتی خبر دادند و از گرانی الکی هندوانه در مغازه‌ها اظهار تأسف نمودند!

ما هم از اینکه دیگر آقای ضرغامی در صداوسیما نیست تا  بخرند و در جعبه کنند و درب منزل تحویل‌شان بدهند، خبری نباشد! امیدواریم ایشان هر چه سریع‌تر یک پست جدی و دهان‌پرکنی گیرشان بیاید که از بیکاری سراغ هندوانه گذاشتن زیر بغل کاربران توییتر نداشته باشند!

پنجم: سرهنگ محمدرضا اکبری معاون مبارزه با جعل و کلاه‌برداری پلیس آگاهی ناجا اعلام کرد: بیشترین وقوعات جرائم جعل و کلاه‌برداری در استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، البرز و تهران و بیشترین وقوعات کلاه‌برداری حاصل از فعالیت شرکت‌های هرمی مربوط به استان‌های تهران بزرگ، ویژه غرب استان تهران و البرز بوده است.

از هم‌وطنان سایر استان‌ها تقاضا داریم در این رقابت ملی شرکت کنند و هم‌وطنان عزیز خود در این چهار استان را تنها نگذارند! وقتی می‌شود کلاه‌برداری کرد و گوش برید، چرا کار حالا بدون حقوق؟

ششم: درحالی‌که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان افزایش قیمت لوازم‌خانگی را ممنوع و تخلف عنوان کرده است، رئیس اتاق اصناف اعلام کرد که هنوز هیچ گزارشی از سوی دستگاه‌های نظارتی مبنی بر تخلف بودن افزایش قیمت لوازم‌خانگی گزارش نشده و اگر این موضوع رسماً ابلاغ شود، قطعاً قیمت‌ها بازگردانده خواهد شد.

اصولاً در ایران رسم بر گران شدن است. می‌خواهد با مجوز دولت باشد، می‌خواهد بدون مجوز دولت! البته از قول آقای سیف می‌توانیم این را اعلام کنیم که افزایش قیمت لوازم‌خانگی هم عین افزایش قیمت دلار حباب است و مردم نباید باور کنند!

هفتم: این بزن‌بزن رخ داده در دومین کنگره حزب اتحاد ملی هم از آن دست سوژه‌های طنزپسند است. یک عده می‌گویند که برهم زنندگان مجلس از بیرون بودند اما عده‌ای هم اعلام کرده‌اند که دعوای درون حزبی در جریان بوده. پیشنهاد می‌کنیم اعضای حزب اتحاد ملی اول روی اتحاد حزبی کار کنند بعد دنبال اتحاد ملی باشند. جای دوری نمی‌رود!