به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، امیدوار رضایی پس از برگزاری نشست هیات مدیره استقلال گفت: خوشبختانه اعضای هیات مدیره با یکدیگر کاملا هماهنگ هستند و با دلگرمی به مدیرعامل دنبال انجام کارها هستیم. در جلسه هیات مدیره هم گزارش خوبی را درباره فعالیت های فصل نقل و انتقال داشتیم.

وی درباره اقدامات باشگاه پرسپولیس و نیز فعالیت های اقتصادی این باشگاه اظهار داشت: ما به پرسپولیس تبریک می گوییم. سال گذشته از این تبلیغات زیاد شد و همه فکر می کردند استقلال در نقل و انتقالات عقب افتاده است اما حافظه رسانه ها خوب است. ما در آرامش کارها را پیش می بریم. خوشبختانه کارهایمان را با قدرت انجام می دهیم و به حواشی کاری نداریم. استقلال در آسیا مدعی است و استخوانبندی تیم ملی را تشکیل داده است.

این عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص مشکلات مالی باشگاه اظهار داشت: هر سال استقلال این مشکل را دارد و این مسئله به عادت تبدیل شده است. ۲۰ سال است که نداری ها جمع شده و به امروز رسیده اما راهکاری برای آن پیدا کردیم. برخی از این راهکارها را نمی توانیم بگوییم زیرا مورد استفاده دیگران قرار می گیرد.

رضایی در خصوص احتمال تغییرات برنامه این باشگاه با تغییر دولت گفت: ما به این موضوع فکر نمی کنیم هر دولتی بیاید باید به مردم توجه کند. بخش عظیمی از مردم هوادار استقلال هستند و باید به آنها توجه ویژه ای شود. خوشبختانه شعارهایی که داده اند به سمت و سوی مردم بوده است.

وی در خصوص بودجه این فصل استقلال یادآور شد: بیش از ۵۰ تا ۶۰ درصد از بودجه را مدیریت تعیین می کند و این مسئله را باید از مدیریت بپرسیم. ۴۰ درصد باقیمانده از طریق بودجه تعیین می شود که قرار است از سوی وزارت ورزش هم بودجه ای واریز شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص استعفای فتح الله زاده نیز گفت: از این پس هر زمان استعفای فتح الله زاده را شنیدید جدی نگیرید!