به گزارش پارس ، حجت الاسلام تیمورعلی عسگری مشاور حجت الاسلام حسن روحانی در گفت وگو با فارس خبر حضور رئیس جمهور منتخب در جلسه سه شنبه یا چهارشنبه این هفته مجلس برای دیدار با نمایندگان را تکذیب کرد.

وی افزود: نمایندگان زیادی از جمله رؤسای کمیسیون ها، مجامع استانی و برخی فراکسیون ها از جمله فراکسیون روحانیون از آقای روحانی تقاضای دیدار داشتند.

حجت الاسلام عسگری تصریح کرد: قرار شد برنامه ای برای این دیدار در دفتر رئیس جمهور منتخب تنظیم شود که با توجه به تاکید هیئت رئیسه مجلس انجام آن به بعد از تعطیلات دو هفته ای تابستان مجلسی ها موکول شد.

مشاور پارلمانی رئیس جمهور منتخب گفت: حضور رئیس جمهور منتخب در مجلس برای تعامل دولت جدید با قوه مقننه ضروری است و قطعا آقای روحانی برای معرفی و دفاع از کابینه به مجلس می آید.

حجت الاسلام عسگری در عین حال خاطرنشان کرد که برنامه ای برای حضور رئیس جمهور منتخب در خانه ملت قبل از برگزاری مراسم تحلیف تنظیم نشده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد که زمان ملاقات نمایندگان با رئیس جمهور منتخب که قرار است در دفتر حجت الاسلام روحانی صورت گیرد، متعاقبا اعلام می شود.

به گزارش فارس، پیش از این برخی رسانه ها از صبح امروز خبر داده بودند که حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب روز سه شنبه این هفته در جلسه غیرعلنی با حضور در مجلس در یک نشست غیرعلنی با نمایندگان دیدار خواهد داشت.

علیرغم چنین خبری، حجت الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت وگو با فارس اعلام کرده بود که حضور آقای روحانی در مجلس قطعی نیست و این امر منوط به تصمیم گیری هیئت رئیسه مجلس است.