• لینک کوتاه
 • کد خبر: 84194

  مرد معتاد با نفت خانه و زنش را به آتش کشید.

   

   

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا ، در پی اعلام وقوع یک مورد حریق منزل مسکونی در شهرستان تالش کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان در محل حادثه حاضر و با جسد سوخته شده زنی روبرو شدند.

   

   

   

  کشف جسد در محل تحقیقات کاراگاهان را وارد فاز دیگری کرد و پس از آن که کارشناسان آتش نشانی نیز علت حریق را عمدی اعلام کردند، تحقیقات آنان برای کشف راز مرگ این زن آغاز شد و در نخستین مرحله به تحقیق از نزدیکان و همسر این زن پرداختند.

   

   

   

  رفتار غیرمتعارف و سوابق آزار و اذیت و ضرب و شتم این مرد نسبت به همسرش، شک کارآگاهان را بیش از پیش برانگیخت و آنان اقدام به تحقیق درباره انگیزه و علت اختلاف این زن و شوهر کردند که در تحقیقات خود متوجه شدند اعتیاد به موادمخدر، عامل اصلی اختلاف این زوج بود.

   

   

   

  با کسب این اطلاعات ماموران بار دیگر همسر این زن را به مقر انتظامی فراخوانده که وی این بار پس از رویت ادله و مستندات عرصه دفاع را برای خود تنگ دید و سرانجام اعتراف کرد که پس از مشاجره لفظی با همسرش در آشپزخانه اقدام به ریختن نفت روی آشپزخانه و همسرش کرده و پس از آن نیز خانه اش را به آتش کشیده که منجر به مرگ همسرش شد.

   

   

   

  به گزارش ایسنا، متتهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده و اعتراف به قتل همسرش برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا و پس از آن با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

  آتش نشانی آزار و اذیت اعتیاد جرم دادسرا زن و شوهر ضرب و شتم قتل معتاد نفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها