• لینک کوتاه
 • کد خبر: 74714

  این حرکت گام قاطع نسبت به مراقبت و اندازه گیری سلول های سرطانی است.

  به گزارش پارس ، باشگاه خبرنگاران به نقل از بخش علم و تکنولوژی خبرگزاری ANSA ایتالیا، مبارزه با سرطان، به لطف کشف ژن ضروری که به ماشه و سوخت این بیماری تبدیل شده، و سلاح های اولیه که قادر به خنثی سازی آنها هستند.

  براساس این گزارش، در واقع راه برای درمان سرطان باز می شود، و شایع ترین و تهاجمی ترین تومور مغزی، مولتی گلیوبلاستوما را پوشش می دهد. گزارش این تحقیق در مجله نیچر ژنتیک منتشر شده است.

  تحقیق انجام شده توسط یک گروه در دانشگاه کلمبیا در نیویورک به رهبری آنتونیو لاوارونه ایتالیایی، انجام شد.

  از آنجا که نقشه ژنتیکی انواع مختلف سرطان، مانند ریه، روده، پستان و پروستات شناسایی شده، در حال حاضر برای اولین بار در داخل این نقشه ها، ژن های واقعا خطرناک سرطان کشف شدند. کشف آنها اهداف ارزشمندی دارد که یک گام قاطع نسبت به مراقبت شخصی است.

  محققان در این مطالعه متوجه شدند که، به لطف درک، تغییرات ژنتیکی در تومورها در حال حاضر، در حدود ۱۵٪ از بیماران بوسیله داروهای موجود ممکن شده است.

  آنا لازورلا که پژوهش حاضر را انجام می دهد گفت: از همه مهم تر تمرکز بر روی سرطان مانند تومورهای بدخیم مغز است که برای آن هیچ درمان موثر، وجود ندارد.

  این کشف تایید درخواست تجدید نظر اخیر در ایالات متحده توسط انکولوژیست ها در حذف سرطان است. این یک واقعیت است که هر مورد سرطان متفاوت شروع می شود و ممکن است یک گزینه درمانی در برخی از موارد فورا نتیجه دهد. محققان می گویند لیستی از ژن های مربوط به سرطان کافی نیست.

  ایجاد تومور برای هر یک از آنها می توانید یک داروی مختلف، از جمله آن داروهایی که در حال حاضر در بازار موجود می باشد، باشد.

  ابزار برای شکار ژنهای قاتل بیوانفورماتیک به لطف الگوریتم رائول ربادان از دانشگاه کلمبیا طراحی شده است. پس از شناسایی، عملکرد سلول های بنیادی سرطانی گرفته شده از بیمار مورد مطالعه قرار گرفته است.

  این اجازه می دهد تا شما داروهای ضد سرطانی که امروزه در دسترس قرار دارند را یک بار در موش که سلول های بنیادی گرفته شده از بیماران به آن منتقل شده، را آزمایش کنید. در این روش شما می توانید ببینید که آیا درمان شناخته واقعا موثر است.

  همه چیز هنوز هم در سطح تجربی و جاده فقط در آغاز است، اما مطمئن باشید یک راه جدید، نقشه راه در مبارزه با سرطان، را باز کرده است

  ایالات متحده ایتالیا پوشش دانشگاه کلمبیا ژن سرطان سلول های بنیادی مغز موش نیویورک

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها