• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35310

  گاهی لایه‎هایی از کراتین ناخن درست روی هم قرار نمی‎گیرند و آن نقطه حالت متفاوتی با دیگر نقاط پیدا می‎کند انگار که حباب هوا در آن قرار گرفته باشد بنابراین هیچ مشکلی در میان نیست و تنها کافی است تا صبر کنید ناخن بلند شده و آن را کوتاه کنید.

  به گزارش پارس به نقل از باشکاه خبرنگاران، شاید زیرناخن‎ های شما هم این لکه‎ های سفید پدیدار شده و به مرور با بلند شدن ناخن محو شده باشد. این اتفاق معمولاً در کودکی رخ می‎ دهد و وقتی بچه‎ ها بزرگ می‎ شوند به آن‎ ها می‎ گویند چون شیر کم خورده‎ ای دچار کمبود کلسیم شده‎ ای.

  بررسی‎ ها نشان می‎ دهند این ارتباط کاملاً نادرست است و سفیدی زیر ناخن‎ ها هیچ ربطی به کمبود کلسیم در بدن ندارد حقیقت این است که ناخن مانند هر عضو دیگر نیز دچار بیماری می‎ شود و استرس و بیماری‎ های قلبی و روحی و ریوی نیز روی ناخن‎ ها اثر دارند و سبب بروز تغییر شکل یا عیوبی در آن‎ ها می‎ شود.

  گاهی لایه‎ هایی از کراتین ناخن درست روی هم قرار نمی‎ گیرند و آن نقطه حالت متفاوتی با دیگر نقاط پیدا می‎ کند انگار که حباب هوا در آن قرار گرفته باشد بنابراین هیچ مشکلی در میان نیست و تنها کافی است تا صبر کنید ناخن بلند شده و آن را کوتاه کنید.

  علت سفیدی زیر ناخن‎ ها

  استرس شیر علت lrm ناخن سفیدی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها