نتیجه نگرفتن در ورزشگاه تختی بحث پیش‌پا افتاده است

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77831

  قائم مقام باشگاه راه‌‌آهن گفت: اگر استقلال در لیگ قهرمانان بازی نکرده بود می‌توانستیم تصمیمی در مورد روز بازی بگیریم.

  به گزارش پارس ، کاظم امانی در گفت وگو با فارس در مورد بازی با استقلال در روز یکشنبه و اینکه سرانجام زور باشگاه را ه آهن بر درخواست استقلال مبنی بر تغییر روز بازی افاقه کرد، اظهار داشت: بحث این مسئله نیست. از قبل برنامه بازی ها اعلام شده و همه می دانستیم که در چنین روزی بازی است. استقلالی ها هم متوجه شدند که سازمان لیگ بر برنامه خود پافشار است و به همین دلیل دیگر پیگیری نکردند.

  وی در این ارتباط که استقلالی ها توقع داشتند به این تیم به دید ملی نگاه شود، گفت: اگر درخواست استقلال قبل از برگزاری بازی با بوریرام بود می توانستیم در تصمیم خود تجدید نظر کنیم اما این بازی انجام شده و استقلال برای اینکه مقابل راه آهن با قوای بیشتری بیاید این درخواست را کرده است.

  امانی در خصوص اینکه گفته می شود بازیکنان راه آهن از بازی در ورزشگاه تختی ناراضی هستند و حتی شایعه شده که این تیم در این ورزشگاه نتیجه نمی گیرد، گفت: این بحث ها پیش پا افتاده است. من هم این بحث ها را شنیده ایم که می گویند راه دور است و ورزشگاه بدیمن. اما این مسائل نیست و درست نیست بگوییم که چون در تختی بازی می کنیم نتیجه نمی گیریم. بازیکنان با باشگاه قرارداد حرفه ای امضا کرده اند و موظف هستند هر مکانی که باشگاه در نظر گرفته تمرین و بازی کنند. ورزشگاه اول ما تختی است و باید ورزشگاه دومی هم به سازمان لیگ معرفی کنیم. رایزنی هایی انجام داده ایم اما هنوز چیزی معلوم نیست.

  قائم مقام باشگاه راه آهن در ادامه صحبت های خود در ارتباط با روند باشگاه راه آهن در تیم های پایه گفت: خوشبختانه سرمایه گذاری خوبی کردیم و در همین کوتاه مدت هم نتیجه گرفتیم.

  وی در مورد اتفاقاتی که در بازی نوجوانان این تیم رخ داد و داور بازی توسط تیم حریف مضروب شد، عنوان کرد: ما مستندات خود را به فدراسیون ارائه کردیم و واقعا جای تاسف دارد در قرن بیست و یکم چنین اتفاقی رخ می دهد.

  استقلال بازی راه آهن سازمان لیگ سرمایه گذاری لیگ قهرمانان باشگاه ورزشگاه تختی امانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها