بازی جذاب و حساسی در انتظار پرسپولیس است

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 69040

  مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از صمیم قلب به مسئولان فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم حالا با این برنامه مشخص شد چرا بهترین فدراسیون آسیا شدیم؟

  به گزارش پارس ، محمد پنجعلی در گفت وگو بافارس در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه با تمرینات خوب و منسجمی که زیرنظر دایی آغاز شده شرایط ما برای بازی چهارشنبه بسیار خوب و آماده است. باید با تیمی بازی کنیم که همه قرمز پوشیده اند و از خانواده خودمان هستند.

  وی افزود: قطعا حضور کریمی و انصاری فرد در تیم حریف بازی را جذاب تر می کند اما من مطمئنم هواداران پرسپولیس می آیند و پشت سر تیم تا دقیقه ۹۰ در اولین بازی خواهند بود.

  پنجعلی در خصوص شایعه ناراحتی برخی از بازیکنان برای کاپیتانی گفت: من اول باید این را بگویم که واقعا حضور علیرضا حقیقی در پرسپولیس با چیزی که من می بینم به این تیم کمک می کند. علیرضا تجارب اروپایی پیدا کرده و بدنش نیز بسیار چابک و سرحال شده. او می تواند به پرسپولیس کمک کند. در چند روز گذشته نیز او نشان داده که آمده تا به پرسپولیس کمک کند.

  وی افزود: در خصوص کاپیتانی پرسپولیس من هیچ حرف و عکس العملی از بازیکنان ندیده و نشنیده ام که بخواهم بگویم فلان کس کاپیتان شود یا نباشد. کاپیتان را دایی مشخص می کند و مطمئن باشید فردی است که بتواند به پرسپولیس کمک کند و کادر فنی او را قبول داشته باشد. مطمئن باشید با وجود دایی و باقری این حرف های حاشیه ای و مسائلی که از خودشان می نویسند ارزشی ندارد.

  پنجعلی با انتقاد از برنامه شب گذشته نیز گفت: خوشبختانه اوج مدیریت در فوتبالمان را شب گذشته در ورزشگاه آزادی مجددا دیدیم. از صمیم قلب تبریک می گویم و مشخص شد چرا ما بهترین آسیا هستیم و این لقب حق ما است.

  وی افزود: برنامه شب گذشته در اوج خود برگزار شد و فقط باید به حال این فوتبال تاسف خورد. شان و شئون پیشکسوت، موسفید، همه را از بین بردند و خودتان دیدید که این برنامه در سطح دهات های ما هم نبود و کمی بالاتر از محلات برگزار شد.

  پنجعلی ادامه داد: خدا پدر و مادر بزرگتر ها را بیامرزد که شب گذشته به این مراسم نرفتند. ما شب گذشته اسطوره هایی را داشتیم که با یک ندانم کاری و بدون برنامه ریزی آنها را از بین بردیم. عیبی ندارد این برنامه باز هم جای شکرش باقی است که کمی بالاتر از محلات بود.

  وی یادآور شد: اینگونه مراسم را در کشورهای اروپایی و همین آسیایی در کنار خود ما ببینید واقعا متاسفم. فقط یاد گرفته ایم در شب یا روز چند ترقه و یا آتش بازی کنیم و با همین موضوعات می خواهیم مراسم تجلیل و نمادین زیبا برگزار کنیم. باور کنید حق داشتند که بزرگان فوتبال نیامدند. من نمی دانم مردم چه احساسی داشتند ولی باز هم می گویم باید تبریک گفت که ما بهترین فدراسیون آسیا شدیم. این هم عوارضش بود.

  پنجعلی در پایان یادآور شد: ما شب گذشته بازیکنانی را در زمین دیدیم که فوتبال ایران مدیون آنها بود اما متاسفانه برنامه ای را دیدیم که باید برای فوتبال ایران تاسف خورد. ای کاش این برنامه برگزار نمی شد.

  انصاری فرد بازی پدر و مادر پرسپولیس زمین فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فوتبال پرسپولیس قلب ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها