بررسی عملکرد لژیونرها|درخشش دوباره نوراللهی/قائدی هر چه زد به در بسته خورد+عکس

دو ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر امارات برای شباب الاهلی عملکرد رضایت بخشی داشتند.

احمد نوراللهی و مهدی قائدی دو بازیکن سابق سرخابی ها و عضو تیم ملی کشورمان برای شباب الاهلی بازی کردند ولی موفق به گلزنی نشدند تا تیمشان با دیدار تساوی زمین را ترک کند.

درخشش نوراللهی در روز بدشانسی قائدی +عکس

با نگاه به عملکرد این دو ستاره ایرانی در این بازی متوجه می شوید هر دو عملکرد خوبی داشتند. نوراللهی در این بازی جزو بازیکنان برتر میدان بود چون وظیفه خود را به نحو احسن انجام داد

ستاره سابق سرخ پوشان پایتخت ۹۰ دقیقه بازی کرد. هر چند نوراللهی موفق به گلزنی و دادن پاس گل نشد ولی با نگاه به آمارش جزو ۳ بازیکن برتر شباب الاهلی بوده است.

درخشش نوراللهی در روز بدشانسی قائدی +عکس

هافبک تیم ملی کشورمان در میانه زمین موفق ظاهر شد و ۷۱ درصد پاس هایش به مقصد رسید که برای یک هافبک این آمار خوبی است. او تنها یک بار فرصت شوت زنی به دروازه اتحاد کلباء را داشت ولی موفق به گلزنی نشد.

مهدی قائدی که در دو دیدار گذشته دقایق کمتری بازی کرده بود ولی در این دیدار فرصت بیشتری برای عرض اندام داشت و تا دقیقه ۷۳ در زمین حضور داشت.

درخشش نوراللهی در روز بدشانسی قائدی +عکس

ستاره ریز نقش سابق آبی های پایتخت در این بازی تلاش زیادی کرد تا برای تیمش گلزنی کند. او ۳ بار شانس خود را برای باز کردن دروازه رقیب امتحان کرد ولی در تمام موارد ناموفق بود. یک شوت او به درون چارچوب راه یافت که دروازه بان آن را دفع کرد. یک شوت او از طریق مدافعان بلوکه شد و یک شوتش نیز به خارج از چارچوب بود.

قائدی در این بازی در پاسکاری ها عملکرد خوبی داشت و موفق شد ۸۳ درصد پاس هایش را به مقصد برساند. در نهایت این ستاره با کسب ۷ امتیاز از ۱۰ جزو بازیکنان خوب میدان بود.

درخشش نوراللهی در روز بدشانسی قائدی +عکس

اما احمد نوراللهی یک بار دیگر جزو ۳ بازیکن برتر تیمش انتخاب شد و با کسب ۷.۴ امتیاز در جمع ۶ بازیکن برتر میدان قرار گرفت.

منبع: فارس