به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری مشرق نیوز در این خصوص نوشت: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم با اختلاف یک گل استقلال را در دربی جام حذفی شکست خواهد داد.

دومین خبر پربازدید در خصوص لو رفتن خریدهای ناکام پرسپولیس بود. به گزارش مهر، سایت «enwsi» یونان فاش کرد که کریم انصاریفرد در آستانه پیوستن به پرسپولیس بوده اما با پیشنهادی که از سوی تیم آ اِک آتن رسیده، همه چیز تغییر کرده است. مشخص نیست سایت یونانی به اشتباه نفراتی مثل پورعلی گنجی و رضاییان را بازیکن پرسپولیس دانسته و یا این بازیکنان هم مثل انصاریفرد مدنظر پرسپولیس بوده‌اند اما به تیم‌های دیگر رفته‌اند.

دیگر خبر پربازدید با عنوان استقلال رکوردار سکو در لیگ برتر منتشر شده است. به گزارش مهر، در تاریخ مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه پرسپولیس ۶ بار قهرمان شده است و پرافتخارترین تیم لیگ برتر است اما یک رکورد جذاب هم به خانه استقلال رفته است.این رکورد میزان رفتن استقلال روی سکوی افتخار است. استقلال ۱۴ بار روی سکو رفته است، سه بار قهرمان شده است، ۵ بار به عنوان دوم رسیده و ۶ بار هم روی پله سوم قرار گرفته است، استقلال در حالی ۱۴ حضور روی سکوی افتخار را تجربه کرده است که پرسپولیس تنها ۱۰ بار روی سکوهای اول تا سوم مسابقات فوتبال لیگ بر تر فوتبال ایران قرار گرفته است.

باشگاه پرسپولیس همچنان منتظر توافق شخصی مدافع فعلی خود با باشگاه کورتریک بلژیک است. این موضوع نیز با بازدید زیادی از سمت کاربران روبرو شد. به گزارش مشرق، محمد نادری که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر به حضور قرضی خود در پرسپولیس ادامه داد بایستی پس از اتمام رقابت‌های جام حذفی نظر مسئولان باشگاه کورتریک بلژیک را برای ماندن در جمع شاگردان یحیی گل محمدی جلب کند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار پرسپولیس به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.