به گزارش پارس ، به نقل ازمشرق، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به مصاحبه های اخیر مجتبی جباری واکنش نشان داد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

این اولین پرسش رسمی باشگاه استقلال است و پرسش های بعدی که دم به دم به ذهن متبادر می شوند اینها هستند:

 

آن هوادار استقلالی است که بر این پیراهن بوسه می زند، اشک ها و لبخندهایش را هر لحظه و هر جا نثار ارزش و بزرگی این باشگاه می کند، حاضر است نیمی از درآمد ناچیزش را هبه کند، با جان کندن خودش را به ورزشگاه های سراسر کشور می رساند و در بالا و پایین جدول با غرور فریاد (استقلال دوستت داریم) سر می دهد؟ یا آن کس که از کنار این باشگاه به شهرت و مکنت و ثروت می رسد، از این نردبان بالا می رود، از بالا به این تیم نگاه می کند و آن را به سخره می گیرد؟

 

کدامش استقلالی است؟ کدام شان استقلالی هستند؟ این یا آن؟ کسی استقلالی است که با حرف هایش دل هواداران این تیم که به این باشگاه افتخار می کنند را به درد می آورد، یا آن کس که در همه حال و حتی پس از کنار رفتن از این تیم با احترام از آن یاد می کند؟

 

استقلالی کدام است؟ آن کس که به حرمت این خیل میلیونی هواداران از قراردادهای چند برابری عبور می کند و همچنان به این پیراهن افتخار می کند یا آن کس که این پیراهن و احترام هوادار را به چرک کف دست می فروشد و با آبرو و احترام و غرور مردمانی که به این تیم عشق می ورزند بی احترامی می کند؟

 

پاسخ به این پرسش شاید برخی را از غرور بیش از حد جدا کند. همان ها که امروز و در مقطع حساس کنونی که تشعشع ستاره سوم مردم سرزمین ایران را مسخ کرده هم حاضر نیستند اندکی به این تشعشع خیره شوند و لحظه ای لبخند بزنند و کمی مشت گره کنند و برای این مردم و برای باشگاهی که سازنده آنها بود بکوشند و این همه روی اعصاب رژه نروند!

 

استقلال مسخره نیست این باشگاه با آن همه افتخار و ستاره روی سینه و آن همه مدال های رنگارنگ و آن همه هوادار مسخره نیست! مسخره کسی است که از هیچ با توسل به استقلال محترم به همه چیز می رسد و نمی داند که برای بازیکن شدن آن جنابان میلیاردها تومان، همین باشگاه هزینه کرده و از دستمزدهای آنچنانی گرفته تا زمین های تمرینی و مربیان و همبازیان و هتل ها و هواپیماها را به خدمت ایشان در آورده تا این شود که شده است!

 

استراتژی باشگاه ۲ ستاره استقلال برای امسال این است:

 

تنها استقلالی های متعصب و واقعی را لازم داریم. همان ها که به این هوادار و این باشگاه توهین نمی کنند. همان ها که تا برق قهرمانی آسیا را دیده اند برای به چنگ آوردن آن لحظه شماری می کنند و به هیچ چیز جز این فکر نمی کنند! نه آنها که در استقلال زیدان شدند و نمی دانند که بدون استقلال هیچ نیستند!

 

نه آنها که متوجه نیستند که طی سال های اخیر استقلال چقدر پای مصدومیت های تکراری آنها ایستاده و تاوان داده تا سرپا بایستند و هنوز زیدان باشند، نه آنها که بیش از همه (۹۰درصد) پول گرفته اند و نمی دانند که در تیم های دیگر از این خبرها نیست و نمی دانند که بازیکنانی چون همین پژمان نوری ۷۵ درصد از پول شان را نگرفته اند اما به احترام هواداران شان چنین حرف ها و ادبیاتی را به خدمت نمی گیرند!

 

و حرف آخر اینکه:

 

کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیر حرفه ای و ادبیاتی غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند! استقلال بیش از این نمی تواند از کسی طلبکار باشد و پای او بایستد و تاوان بدهد و حرمت هوادارش را هم لگد مال شده ببیند!

باشگاه فرهنگی ورزشی  استقلال ایران