به گزارش پارس نیوز، 

حتی اگر روز گذشته پرسپولیسی ها موفق به کسب سه امتیاز برابر پیکان نمی شدند، سپاهان برای برد به زمین می رفت ولی کسب سه امتیاز توسط شاگردان برانکو ایوانکووویچ سبب شده بود تا امروز دو تیم سپاهان و تراکتورسازی که تعقیب کننده های اصلی پرسپولیس به شمار می روند، تحت فشار برای کسب سه امتیاز به مصاف رقبای خود بروند و به همین دلیل هم بود که لیکنز پس از کسب پیروزی یک بر صفر برابر صنعت نفت آبادان به نشست خبری نرفت تا دقایق پایانی دیدار سپاهان برابر نساجی را دنبال کند؛ دیداری که علیرغم تمام حملات سپاهان و موقعیت هایی که مهاجمین این تیم از دست دادند، با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

حالا امیرقلعه نویی و شاگردانش هم مانند سه تیم مدعی دیگر یعنی پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی متوجه شدند که پیروزی در ورزشگاه وطنی که بار دیگر با حضور پرتعداد تماشاگران اتمسفر ویژه ای داشت، امکان پذیر نیست و در نهایت این تساوی منجر به فاصله 4 امتیازی آنها با پرسپولیس و فاصله 2 امتیازی با تراکتورسازی شد تا سپاهان مانند هفته گذشته در رتبه سوم قرار بگیرد ولی اینبار آنها 2 امتیاز کمتر از تیم دوم دارند.

 

ترکیب نساجی مازندران

 حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، امید سینک (77 علی شجاعی)، محمد آبشک، حامد شیری، رحمان جعفری ( 69 دافه) ، سید محمد میری، جورجی گولسیانی و سجاد آشوری.

سرمربی: مجید جلالی

 

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، حسن جعفری ( 78 محمد ایرانپوریان)، سیاوش یزدانی، عزت‌الله پورقاز، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده، محمد کریمی (62 جلال علی محمدی) و علی قربانی.

سرمربی: امیرقلعه نویی

 

 اتفاق ویژه

سپاهان مانند سه تیم دیگر مدعی قهرمانی لیگ هجدهم به نتیجه ای بهتر از تساوی در ورزشگاه وطنی دست پیدا نکرد. پیش تر استقلال مقابل نساجی در زمان مربیگری جواد نکونام به تساوی بدون گل دست یافته بود و در ادامه مجید جلالی موفق شد مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس تساوی یک بر یک کسب کند و در نهایت امروز امیرقلعه نویی آخرین مربی ای بود که برای کسب سه امتیاز به مازندران رفته بود و با یک امتیاز به خانه بازگشت.

 حاشیه

 * هواداران تیم فوتبال نساجی بار دیگر ورزشگاه وطنی را در یک دیدار خانگی حساس پر کرده اند.

* استنلی کی روش در این دیدار به دلیل محرومیت حضور ندارد. او به دلیل سه کارته شدن در این مسابقه حضور ندارد.

* محمد عباس زاده مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران انتظار می‌رفت که امروز مقابل سپاهان بازی کند ولی مجید جلالی ترجیح داده تا او را روی نیمکت نگه دارد.

* مصدومیت سیاوش یزدانی که در اثر برخورد با عرت پورقاز ایجاد شد، وقفه ای چند دقیقه ای در بازی ایجاد کرده است.

* درگیری ها در دقیقه 42 میان بازیکنان دو تیم که منتظر ارسال کرنر هستند به بالاترین حد رسیده است.