به گزارش پارس نیوز، 

کریم صفایی در خصوص شکایتش از فدراسیون تیراندازی با کمان به دادگاه عالی ورزش اظهار داشت: من هم از فدراسیون تیراندازی با کمان ایران و هم از فدراسیون جهانی به دادگاه عالی ورزش شکایت کردم.

وی ادامه داد: در سال 92 با لابی‌گری‌هایی که با فدراسیون جهانی شد حقم را پایمال کردند. ادامه این شکایت هم به انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی با کمان مربوط می‌شود.

رئیس سابق فدراسیون تیراندازی با کمان با اشاره به این که حق هر کسی است که به دادگاه عالی ورزش شکایت کند، تصریح کرد: شکایت به دادگاه عالی ورزش هیچ ارتباطی به منافع ملی ندارد و نباید این دو مسئله را به یکدیگر ارتباط داد. دادگاه عالی ورزش مرجعی است که به مشکلات و اختلافات حقوقی در ورزش رسیدگی می‌کند.

صفایی افزود: انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی با کمان هم شبهاتی داشت که اتفاقات قبل را تکرار کردند و انتخابات به گونه‌ای بود که حتی از حضور خبرنگاران جلوگیری کردند. صلاحیت من را هم نه تایید کردند و نه رد. همه این‌ها مربوط به حقوق ورزشی است. انتخابات اخیر و حتی دوره قبل از آن در شرایطی درستی برگزار نشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون جهانی در خصوص انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان تخلف کرده است. 24 تا 25 ژانویه دو طرف دعوا باید در سوییس باشند و من هم وکیلم را به دادگاه عالی ورزش می‌فرستم. اگر تا آن زمان این مشکل در داخل کشور حل شود بهتر است اما تا امروز من وزیر ورزش را فقط یک بار در آسانسور دیدم و متاسفانه وی نخواسته با  افرادی که حق آنها پایمال شده ملاقاتی داشته باشد.