به گزارش پارس نیوز، 

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون شنا عصر امروز (سه‌شنبه) در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و محسن رضوانی در جمع خبرنگاران در خصوص موفقیت تیم ملی واترپلو گفت: خوشبختانه در این‌ چهار سال با جوانی به نام الکساندر چیریچ همکاری داشتیم که واقعا انسانی وارسته و پهلوان است و پول و مسائل مادی برایش مهم نیست. من این موفقیت را مختص به خود نمی دانم و همه کسانی که قبل من هم در این فدراسیون بودند در آن سهم دارند.

وی همچنین در خصوص انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی شنا نیز گفت: می توانید ایمیل‌های من در مورد مکاتباتم برای جذب مربی خارجی را همین الان ببینید، اما واقعا قیمت‌ها به گونه‌ای نیست که بتوانیم آن‌هارا پرداخت کنیم، ولی با این حال همه تلاش خود را می کنیم تا ساختار شنای کشور را تغییر دهیم.

رئیس فدراسیون شنا افزود: البته محسن سمیع‌زاده برنامه جدیدی را تدوین‌کرده که می تواند ساختار شنا را تغییر دهد. البته نیاز است فعالیت‌ها در این زمینه بیشتر شود تا شاهد تغییرات باشیم.

رضوانی همچنین در خصوص واترپلو افزود: زمانی که می گفتیم واترپلو را به مدال بازی‌های آسیایی می رسانیم همه می خندیدند اما حالا که به این مهم رسیدیم خوشحالیم. با این حال هدف ما طلای بازی‌های آسیایی است و قول می دهم چهار سال بعد به مدال طلای بازی های آسیایی برسیم.

انتهای پیام/