به گزارش پارس نیوز، 

حسین کلانی در خصوص صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا گفت: به عنوان یک هوادار و پیشکسوت این باشگاه باید بگویم اتحاد تیمی باعث شد تا پرسپولیس به فینال برسد. آنچه ما در زمین مسابقه می بینیم حس غیرت و تعصبی است که تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی دارند. پرسپولیس در سخت ترین فصل فوتبالی خود بهترین نتایج را می گیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: یکه‌تازی پرسپولیس در فوتبال باشگاهی ایران بالاخره در آسیا هم نتیجه داد. برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم برنامه ریزی دقیقی داشت تا پرسپولیس بتواند به چنین افتخار بزرگی برسد. تفکر حرفه ای در پرسپولیس ایجاد شده و این تیم راه خودش را پیدا کرده است. خیلی سخت می توان پرسپولیس را در هر دیداری متوقف کرد.

وی درباره دیدار شب گذشته پرسپولیس مقابل السد قطر تصریح کرد: پرسپولیس در نیمه اول تحت تاثیر جو ورزشگاه بود تا مبادا اشتباهات معمولی فوتبالی را هواداران در بوق‌ و کرنا کنند. اما این مشکل در نیمه‌ دوم برطرف شد تا پرسپولیس بتواند با قدرت هرچه بیشتر بازی کند و گل تساوی را بزند. اینکه پرسپولیس توانست در همان نود دقیقه کار را تمام کند بسیار هوشمندانه بود. چون احتمال باخت این تیم در ۱۲۰ دقیقه ممکن بود و کار پرسپولیس در وقت های اضافه خیلی سخت می شد.

وی درباره دیدار فینال با تیم کاشیما ژاپن تاکید کرد: پرسپولیس باید ببرد و موفقیت هایش را ادامه دهد. من خودم قبل از فینال، پرسپولیس را قهرمان می دانم. آنها با دست خالی به اینجا رسیده اند و باید فارغ از هر نتیجه ای برانکو ایوانکوویچ را ستایش کرد.

کلانی در پایان خاطرنشان کرد: غیرت بازیکنان پرسپولیس را می توان در مهار توپ ژاوی توسط بیرانوند خلاصه کرد. او خودش را در بین بهترین دروازه‌بانان دنیا قرار داده است و امیدوارم پس از قهرمانی با پرسپولیس در آسیا، بتواند به تیم های بزرگ و مطرح اروپایی ترانسفر شود.