به گزارش پارس نیوز، 

سروش رفیعی که پس از یک فصل حضور در تیم الخور قطر در بازگشت به ایران با تیم فوتبال پرسپولیس تهران قرارداد امضا کرده بود، به دلیل محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالات مجبور شد برای بازی در نیم فصل نخست لیگ برتر به تیم دیگری بپیوندد.

از این رو رفیعی برای بازی در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال از بین پیشنهاد هایش تیم فولاد خوزستان را انتخاب کرد.

سروش رفیعی بعد از چند دیدار دچار مصدومیت شد و به قطر سفر کرد. او با وقفه طولانی از این کشور بازگشت که باعث شد مدیران تیم فوتبال فولاد خوزستان از دست او ناراحت شوند. آن ها در ابتدا قصد داشتند رفیعی را با جریمه نقدی تنبیه کنند اما پس از چند جلسه بین رفیعی و مدیران باشگاه فولاد خوزستان آن ها از این کار منصرف شدند.

در هفته دهم رقابت های لیگ برتر و در بازی فولاد خوزستان مقابل پدیده مشهد همه منتظر بازگشت رفیعی به ترکیب فولاد بودند که این اتفاق رخ نداد و پس از این بازی در خبرها آمد که مدیران فولاد خوزستان نامه ای به فدراسیون فوتبال زده اند و قرارداد با رفیعی را به صورت یکطرفه فسخ کرده اند.

طبق شنیده ها رفیعی صبح امروز خوابگاه باشگاه فولاد خوزستان را ترک کرده است. احتمالا رفیعی دیگر به فولاد باز نخواهد گشت و مدیران این تیم هم برای ابطال فسخ قرارداد با او اقدامی نخواهند کرد.

رفیعی تا پایان نیم فصل بدون تیم خواهد ماند تا با شروع نیم فصل دوم بار دیگر به تیم فوتبال پرسپولیس بازگردد.


انتهای پیام/