• لینک کوتاه
 • کد خبر: 334012

  رئیس سازمان لیگ گفت: هیچ کشوری را برای میزبانی نمایندگان ایران به AFC پیشنهاد نداده‌ایم و فکر نمی‌کنم عربستان هم کشور ثالثی را پیشنهاد داده باشد تا در کشور فوق بازی با تیم‌های ایرانی برگزار شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، مهدی تاج درمورد ادعاهای واهی کشور عربستان علیه باشگاه‌های ایرانی، گفت: واقعیت این است که تاکنون چیزی به‌صورت رسمی از سوی عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نشده است. ضمن اینکه ما هم در این مورد چیزی رسمی به AFC ارسال نکرده‌ایم، به این علت که منتظر بودیم ببینیم عربستان چه موضعی نشان می‌دهد.

  وی ادامه داد: آنها مصاحبه و مذاکره کردند و جلسات زیادی را برگزار کردند و ما هم در مقابل این کارها را انجام داده‌ایم و حتی شاید از آنها جلوتر هم باشیم.

  تاج گفت: مواضع ما این است که صد درصد امنیت تیم‌های عربستانی را تأمین می‌کنیم، مثل گذشته و مانند ستارگان فوتبال جهان که چندی پیش میزبان آنها بودیم و امنیت آنها را هم تأمین کردیم و مشکلی پیش نیامد و انتظار داریم عربستان هم امنیت تیم‌های ما را تأمین کند و ماجرا را وارد مسائل سیاسی نکند.

  رئیس سازمان لیگ گفت: آیین‌نامه AFC به صراحت جلوی این مسائل را گرفته و اجازه نمی‌دهد که موضوعات سیاسی بخواهد به فوتبال ورود پیدا کند.

  تاج گفت: هیچ کشوری را برای میزبانی نمایندگان ایران به AFC پیشنهاد نداده‌ایم و فکر نمی‌کنم عربستان هم کشور ثالثی را پیشنهاد داده باشد تا در کشور فوق بازی با تیم‌های ایرانی برگزار شود.

  وی درباره اینکه حتی برخی کشورهای عربی خواستار تجدید قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا شده‌اند، گفت: این حرف‌ها اصلاً عملیاتی نیست و صحبت‌های خنده‌داری به‌شمار می‌رود و نمی‌توان آنها را اجرایی کرد.

   

  ایران بازی سازمان لیگ عربستان لیگ قهرمانان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها