• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331398

  سرپرست تیم فوتبال نفت تهران از وعده مدیرعامل باشگاه برای حل مشکلات مالی و استفاده این تیم از حق میزبانی مقابل تراکتورسازی خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رحیم ایرانیان  درباره جلسه شب گذشته منصور قنبرزاده مدیر عامل باشگاه نفت با بازیکنان و کادر فنی بیان کرد: خوشبختانه مدیر عامل باشگاه شب گذشته به اردوی نفت آمد و در جلسه به بازیکنان و کادر فنی قول داد که ظرف امروز و فردا بخشی از مبلغ قرارداد آن‌ها را به حسابشان واریز کند، این امر به طور حتم انگیزه بازیکنان و کادر فنی را در آستانه دیدار حساس با تراکتورسازی بالا می‌برد.

  وی افزود: جلسه دیشب از لحاظ روحی به تیم نفت کمک می‌کند چرا که طرفین رو در رو با یکدیگر صبحت کرده و به تفاهم رسیدند.

  ایرانیان درباره تعویق دیدار نفت و تراکتور سازی اظهارداشت: به هر حال این تصمیمی است که مسئولان سازمان لیگ با توجه به آلودگی‌ هوا و برای حفظ سلامت بازیکنان اتخاذ کردند و قابل احترام است، در این 2 روز اردوی نفت در هتل اسپیناس تداوم می‌یابد و 2 جلسه تمرینی را در ورزشگاه نفت تهرانسر پیگیری می‌کنیم تا آمادگی بازیکنان در آستانه این مسابقه حفظ شود.

  وی در مورد دلیل مخالفت باشگاه نفت با برگزاری دیدار در شهر قدس گفت: به هر حال ورزشگاه تختی به عنوان میزبان بازی‌های خانگی نفت معرفی شده است، ما تاکنون یک جلسه تمرینی را هم در ورزشگاه شهدای شهر قدس نداشته‌ایم و طبیعی است که قصد استفاده از امتیاز میزبانی را داشته باشیم.

  سرپرست تیم فوتبال نفت تهران درباره تمایل باشگاه استقلال خوزستان برای جذب مهدی مومنی اظهار داشت: باشگاه نفت بارها موضع خود را درباره نقل و انتقالات نیم فصل بیان کرده و اگر تیمی خواستار  جذب بازیکن نفت تهران می‌باشد باید درخواست خود را به صورت مکتوب مطرح کرده تا در کمیته نقل و انتقالات باشگاه در این باره تصمیم گیری شود.

  باشگاه استقلال فوتبال مشکلات مالی نفت نفت تهران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها