به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس حسین فرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباه جدایی اش از سپاهان اظهار داشت: شرایط کار برایم فراهم نبود. من هم خیلی راحت در یک جمله ترجیح دادم تا با این تیم قطع همکاری کنم. مسئولان سپاهان هم این موضوع را قبول کردند.

وی در خصوص مبلغ قراردادش و اینکه چگونه در این خصوص توافق شده است گفت: خیلی راحت اما دیگر اجازه دهید وارد جزییات نشویم. در هر صورت توافق انجام شد.

فرکی در مورد اینکه شنیده می‌شود امیر قلعه نویی قرار است جایگزین وی شود گفت: اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنم و هر کس کار خودش را انجام می دهد. برای من هم هیچ چیزی مهم نیست. من برای کار خودم تصمیم گرفتم. اینکه چه کسی بخواهد بیاید و یا نیاید برایم مهم نیست و هر اتفاقی بیفتد از این لحظه با سپاهان قطع همکاری کرده‌ام.

سرمربی سابق سپاهان یادآور شد: فعلا می‌خواهم استراحت کنم و هر پیشنهادی که باشد به آن فکر نمی‌کنم چون بعد از 5 سال دوست دارم که استراحت کنم. دو سال است که پایم را عمل کرده‌ام و در این مدت در حق خودم و خانواده‌ام ظلم شده است و می‌خواهم یک مقدار استراحت کرده و با خانواده باشم.

فرکی تاکید کرد: الان وقتش نیست بخواهم در این خصوص بیشتر صحبت کنم. اجازه دهید چند روزی بگذرد و حتما در مورد این موضوع مفصل صحبت خواهم کرد.