به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس حسین عبدی در نشست مطبوعاتی درباره جلسه هیأت مدیره اظهار داشت: بحث‌های متفاوتی مطرح شد. بحث‌ها در مورد مسائل مالی و راهکاریهایی برای آینده پرسپولیس مطرح شد. در مورد آینده آکادمی، باشگاه و دانشگاه صحبت‌هایی شد. در مورد بحث‌های حقوقی باید یک سری کارهایی انجام دهیم. اتفاقاتی در گذشته افتاده است که باید در زمان خودش پاسخ مناسب داده شود اما این گونه نبوده و هم‌اکنون باشگاه موظف است که به آنها پاسخ بدهد.

وی ادامه داد: شکایت‌ها ربطی به امسال و سال گذشته ندارد اما باید باشگاه پاسخگو باشد به هر حال روند رو به رشد باشگاه تحت‌الشعاع این موارد قرار می‌گیرد. بخش مدیریتی به خوبی مسائل را دنبال می‌کند. بحث‌هایی است که نمی‌توانیم در مورد آن زیاد صحبت کنیم. اتفاقات آنی است که نمی‌توانیم زیاد در مورد آن صحبت کنیم. از خیلی مدیران گذشته برخی خبر ندارند و بحث‌هایی می‌کنند که از آن بی اطلاع هستند. ممکن است افرادی با اطلاعات کم اطلاعات دقیقی ندهند.

سخنگوی باشگاه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس یادآور شد: مسائل باشگاه زیاد است امیدواریم مسائلی که از قبل ایجاد شده است حل کنیم. تلاش می‌کنیم که مشکلات بیشتر نشود و این خودش یک موفقیت است. در مصاحبه‌های گذشته صحبت‌هایی در مورد رفتارهایی شده است. حرف‌هایی مطرح می‌شد که واقعیت نداشت ایجاد حرف‌های جدید نمی‌تواند جلوی این گونه موارد را بگیرد.

وی در مورد اینکه شنیده‌ایم گرشاسبی گفته شاید یکی دو بازیکن به تیم اضافه شود تاکید کرد: تمام مسائل فنی را سرمربی نظر می‌دهد. هر سرمربی نسبت به ایده‌های خود بازیکنان را جذب می‌کند. جذب بازیکنان که در اول فصل رقم خورد لیست سرمربی بوده که باشگاه 90 درصد آن را برآورده کرده است.

عبدی در مورد اینکه آیا اولتیماتوم به برانکو در صورت باخت به سیاه‌جامگان داده شده تاکید کرد: اصلا بحث اولتیماتوم نیست اما مطمئنا در مورد این نتایج باید بیشتر صحبت کرد چرا که نتایج حال حاضر چندان مناسب نبوده است.

وی در مورد مدیرعاملی باشگاه گفت: بحث‌های تکراری است و ما برا اساس اساسنامه نسبت پیش می‌رویم. مطمئنا هیأت مدیره این کار را خواهد کرد. با تمام مشکلات راهکاری می‌سازد و اگر این گونه ادامه بدهیم می‌توانیم مشکلاتی که در گذشته به وجود آمده را حل کنیم و دیگر به وجود نیاید.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه طاهری زودتر بازی را ترک کرد و این به خاطر عدم رویارویی با اعتراض هواداران بوده گفت: او برای اینکه بتواند سریع‌تر از ازدحام خارج شود از ورزشگاه رفته است اما من تا پایان بازی را دیدم. بازی با صبا حمایت از کاپیتان فقید باشگاه بود. مدیریت کار خود را به درستی انجام می‌دهد. بازیکن وقتی گل نمی‌زند یا گلی خورده می‌شود کاری از دست مدیریت برنمی‌آید. بعضی از دوستان به خاطر تعصبی که دارند دوست دارند تیمشان ببرند. این استرس را انتقال می‌دهند و اعتراضشان منطقی است اما اینکه مقصر چه کسی است باید با دقت‌ بیشتری صورت بگیرد. کسی که بالا نشسته است در آن لحظه کاری از دستش برنمی‌آید. فکر می‌کنم این موارد بحث‌هایی است که تماشاگران از روی هیجان انجام می‌دهند.

وی در مورد موارد انضباطی و اخلاقی تاکید کرد: انتظار از بازیکن زیاد است باید در فشارها خود را کنترل کرد. بعضی مواقع هم از لحاظ استرس باید کنترل کنیم که البته خیلی سخت است. امروز کمیته انضباطی تشکیل می‌شود و در مورد برخی موارد بررسی می‌شود من عضو کمیته انضباطی نیستم و نمی‌دانم چه تصمیمی گرفته شده است.

عبدی در مورد مشاوری که قرار است به باشگاه اضافه شود تاکید کرد: با برانکو صحبت‌هایی شده و او تشخیص می‌دهد که چه کسی به کادرش اضافه شود.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد کمیته فنی که قرار است چرخشی باشد گفت: مصوب شده بود که پیشکسوتان به باشگاه کمک کنند تا بتوانیم با دید و نظرات بیشتری به کار خود ادامه دهیم. باید روز مشورت بین پیشکسوتان مشخص شود.

وی در مورد بدهی به اسپانسر فصل قبل گفت: در حال حاضر شکایتی از اسپانسر فصل قبل نشده است.