~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار روز سه شنبه تیمش با پرسپولیس در ساعت 15 اظهار کرد: ساعت این بازی مناسب نیست. ورزشگاه ثامن تاسیسات نوری مناسبی دارد و می‌توانیم بازی را در بعدازظهر هم برگزار کنیم. عمده تماشاگران ما از قشر کارمند و دانشجو هستند و برای رساندن خودشان به ورزشگاه کار سختی خواهند داشت. در شهر ما خوشبختانه شهرداری و اتوبوسرانی هم همکاری مناسبی دارند و نگرانی از این بابت وجود ندارد. تماشاگران ما با عشق و علاقه به ورزشگاه می‌آیند و انتظار داریم که سازمان لیگ همکاری لازم را انجام دهد.

مالک باشگاه سیاه جامگان با بیان اینکه باید از تمام پتانسیل‌هایمان استفاده کنیم، افزود: تا دو هفته دیگر امکان برگزاری بازی در بعدازظهر وجود ندارد چرا که هوای مشهد سرد می‌شود و هیچ تماشاگری به ورزشگاه نمی‌آید. الان زمان استفاده از حضور تماشاگران در ورزشگاه‌هاست. فوتبال بدون تماشاگر معنا ندارد و تیم‌هایی مانند ما که تماشاگر دارند باید از حضور آن‌ها استفاده کنیم.

او هدف تیمش را کسب پیروزی مقابل پرسپولیس دانست و ادامه داد: شک نکنید برای سه امتیاز به میدان می‌رویم. بازیکنان ما بمب انگیزه هستند و می‌خواهند با کسب سه امتیاز این بازی شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

عباسی درباره درگذشت هادی نوروزی و پوشیدن پیراهن مشکی توسط بازیکنان پرسپولیس که با لباس اول سیاه جامگان همرنگ است نیز تاکید کرد: درباره بحث رنگ پیراهن ما به احترام هادی نوروزی و پرسپولیسی‌ها آمادگی این را داریم که در صورت درخواست مسئولان این تیم با لباس دوم‌مان مقابل پرسپولیس حاضر شویم. تا جایی که امکان داشته باشد همکاری لازم را با آن‌ها انجام می‌دهیم.

مدیرعامل سیاه جامگان درباره کسب تساوی در اصفهان مقابل سپاهان گفت: سپاهان یکی از تیم‌های پرافتخار ایران است و روز گذشته هم برای سه امتیاز مقابل این تیم به میدان رفتیم. بازی خوب و تماشاگرپسندی را شاهد بودیم. پس از اینکه بر روی یک اشتباه از حریف عقب افتادیم توانستیم گل خورده را جبران کنیم. نتیجه تساوی در مدت زمان کوتاه حضور فرهاد کاظمی در تیم برای ما قابل قبول بود.

عباسی اظهار کرد: مطمئنا اگر زمان بیشتری داشتیم می‌توانستیم بهتر کار کنیم. بازیکنان ما آینده‌دار هستند و فرهاد کاظمی فقط باید زمان بیشتری را با آنان سپری کند تا به تیم ایده‌آلش دست یابد. او می‌تواند نتایج و خاطرات خوش را با سپاهان در سیاه جامگان هم تکرار کند.