به گزارش پارس به نقل از ایسنا،در ادامه هفته پنجم لیگای اسپانیا چهارشنبه شب، ۳ دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارهای حساس بارسلونا در خانه سلتاویگو به میدان رفت جایی که لوئیس انریکه برابر تیم سابق خود به میدان رفت و با نتیجه ۴ بر یک برابر این تیم شکست خورد تا سلتاویگو ضمن ثبت اولین شکست بارسلونا، نشان دهد گربه سیاه این تیم است.

در این دیدار خط دفاع بارسلونا خصوصا پیکه سردرگم ظاهر شد و تراشتگن نیز در ادامه بازیهای ضعیف خود در این دیدار نیز نمره قبولی نگرفت. همچنین لیونل مسی شب کم فروغی داشت و این یکی از دلایل اصلی شکست بارسلونا در این دیدار بود تا صدر جدول از بین برود.

در این دیدار ابتدا نولیتو موفق شد با اشتباه از فضای خط دفاع بارسلونا صاحب توپ شود و دروازه این تیم را باز کند. این بازیکن در این نیمه نمایش بسیار خوبی داشت در ادامه و در دقیقه ۳۰ اشتباه پیکه باعث شد تا آسپاس گلزنی کند و دروازه بارسلونا را برای دومین بار باز کند تا نیمه نخست با برتری ۲ بر صفر سلتاویگو به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز این بازیکنان سلتا بودند که سوار بر بازی بودند. اینبار نیز آسپاس موفق شد گلزنی کند و حساب کار را ۳- صفر کند ولی در ادامه همکاری مسی و نیمار باعث شد تا این بازیکن برزیلی پس از کنترل توپ دروازه سلتا را باز کند تا اندکی از سنگینی شکست کاسته شود.

اما این پایان کار نبود و این بار نیز جان گویتی با کنترل توپ در یک قدمی دروازه بارسا توانست دروازه این تیم را برای بار چهارم باز کند تا شکستی سنگین در پرونده مدافع عنوان قهرمانی ثبت شود.

در دیگر دیدار لوانته برابر ایبار به تساوی ۲ بر ۲ رسید و رایووایکانو نیز با نتیجه ۲ بر یک خیخون را شکست داد.

در ادامه این رقابت ها رئال مادرید به دیدار بیلبائو رفته است.