• لینک کوتاه
 • کد خبر: 84570

  آیت الله مکارم شیرازی گفت: نهادهای مختلف اعم از مجلس، قوه قضائیه، سپاه و دیگر نهادها، با دولت جدید همکاری خوبی دارند و در عرصه بین المللی نیز چراغ سبزهایی دیده می‌شود که باید از مجموعه این‌ها استفاده شود.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، آیت الله ناصر مکارم شیرازی، عصر امروز در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری، اظهار کرد: دولت جدید کار خود را با لطف خداوند و همراهی و استقبال مردم آغاز کرده است که همین مساله باعث ایجاد همدلی و اتحاد بیشتر بین مردم و مسئولان شده است.

  استاد عالی حوزه علمیه قم افزود: این فرصت خوب برای آقای روحانی ایجاد شده است تا از آن استفاده کند و مشکلات کشور را حل کند. ایشان باید از همه موقعیت ها و فرصت های داخلی و بین المللی با سرانگشت تدبیر استفاده کند و مشکلات مردم و کشور را حل کند.

  مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: خوشبختانه نهادهای مختلف اعم از مجلس، قوه قضائیه، سپاه و دیگر نهادها، با دولت جدید همکاری خوبی دارند و در عرصه بین المللی نیز چراغ سبزهایی دیده می شود که باید از مجموعه این ها استفاده شود.

  وی افزود: چنین آمادگی ای در عرصه بین الملیل تا کنون کمتر دیده شده بود و باید از این فرصت ها نهایت استفاده را ببریم.

  آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: دولت باید مسیر اعتدالی را که در پیش گرفته است، ادامه دهد و در این عرصه ثابت قدم باشد و در این صورت به موفقیت در حل مشکلات دست می یابیم.

  مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: ضربه ای که آمارهای غلط در این سال ها زده اند، زیاد بوده است و برخی آمارهای غلط و غیر واقع، ضررهایی زده اند که باید با برنامه ریزی دقیق براساس آمار درست، به رفع مشکلات پرداخت.

  استاد عالی حوزه علمیه قم با اشاره به سخنان روحانی درباره عفاف و حجاب، تصریح کرد: موضع گیری ایشان درباره عفاف و حجاب درست و به جا بود و دولت باید این مساله را از خود و از ادارات و بیمارستان ها، شروع کند.

  وی به جایگاه شهر مقدس قم اشاره کرد و اظهار کرد: انتظار داریم که دولت نگاه ویژه ای به قم داشته باشد و مشکلات این شهر را برطرف کند.

  آیت الله مکارم شیرازی آیت الله ناصر مکارم شیرازی بیمارستان حجاب حوزه علمیه قم دولت قم قوه قضائیه مشکلات مشکلات مردم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها