ویدئویی دلهره آور از حضور نظامیان خارجی در اصفهان موجب شایعات بسیار شد. ویدئویی دلهره آور از حضور نظامیان خارجی در اصفهان با پیام روابط عمومی فرودگاه اصفهان خاتمه یافت. حضور در مسابقات ارتش های جهان باعث انتشار ویدئویی دلهره آور از حضور نظامیان خارجی در اصفهان شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، طی روزهای گذشته انتشار فیلمی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان که در آن ادعا شده بود یک هواپیمای نظامی با پرچم خارجی نامشخص اقدام به انتقال تعدادی سرباز مسلح کرده که ملیت این نظامیان نامشخص است و معلوم نیست با هدف انتقال به کدام نقطه از جهان از فرودگاه نظامی جمهوری اسلامی استفاده کرده است باعث ایجاد شایعاتی شد.

در همین راستا روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان اصفهان در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص تایید و یا عدم تایید فایل تصویری منتشر شده اعلام کرد: همان‌طور که در اخبار روزهای قبل منتشر شده، ششمین دوره مسابقات نظامی ارتش‌های جهان با حضور چهار تیم از کشورهای ایران، روسیه، ازبکستان و ویتنام، از تاریخ ۳۱ مرداد ماه تا ۱۲ شهریور ماه سال جاری به میزبانی شهر اصفهان برگزار شد که بازیکنان تیم‌های مهمان با هواپیماهای اختصاصی کشور خود و از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی به اصفهان رفت و آمد داشتند. 

روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: در همین راستا به اطلاع می‌رساند فیلم منتشر شده در فضای مجازی مربوط به لحظه سوار شدن بازیکنان تیم ارتش ازبکستان به هواپیمای اختصاصی خود جهت بازگشت به کشورشان است و مطالب مطرح شده، کذب است.

گفتنی است رقابت‌های رشته اربابان سلاح ارتش‌های جهان از 31 مردادماه با حضور تیم‌هایی از کشورهای ایران، روسیه، ازبکستان و ویتنام با حضور معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش، سرکنسول روسیه در اصفهان و استاندار اصفهان و جمعی دیگر از مسؤولان در شهرستان شاهین‌شهر آغاز به کار کرد.