به گزارش پارس نیوز _ ایران آنکارا از یک دهه پیش فعالیت خود را خدماتی مثل ویزای کانادا، تنظیم وقت سفارت آمریکا و پیکاپ ویزا آغاز کرد و در طی این مسیر تلاش کرده است تا همواره خدمات جدیدی را با توجه به نیازهای مشتریان گسترش دهد.در همین رابطه محمد امینی مؤسس و مدیر عامل آژانس نیلگام (ایران آنکارا) بیان کرد:

به دلیل سختگیریهای کشورهای توریستی و مهاجرپذیر، خدمات مهاجرتی و گردشگری طی چند سال گذشته با پیچیدگیها و ظرائف بسیاری همراه شدهاند، از این رو با توجه به نیازهای مختلف متقاضیان محترم برای تکمیل پرونده، تصمیم بر آن شد تا با اضافه کردن خدمات تور، ویزا و تاسیس یک دارالترجمه اختصاصی، بتوانیم در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن تأمینکننده تمامی نیازهای یک پرونده مهاجرتی و یا اقامتی باشیم. در واقع تمامی خدمات گذشته مجموعه ایران-آنکارا به همراه خدمات جدید، تحت عنوان هولدینگ نیلگام در دسترس مسافران خواهد بود.“

با توجه به رشد روز افزون مشتریان هولدینگ نیلگام این مجموعه بر آن شد تا در جهت حفظ و ارتقاء کیفیت خدمات خود افزایش ۱۰۰ درصدی را در تعداد کارکنان تجربه کند. به این ترتیب این مجموعه در حال حاضر با ۱۳۰ نفر کارمند تمام وقت تلاش می‌کند تا هیچ نگرانی را برای مشتریان خود در رابطه با روند پیشرفت کار باقی نگذارد. از دیگر دستاوردهای ارزشمند هولدینگ نیلگام می‌توان به میانگین سالانه 20 هزار پیکاپ پاسپورت، 3 هزار وقت سفارت و هزار ویزای موفق برای کشور کانادا اشاره کرد که البته تنها بخشی از خدمات این شرکت است و خدمات دیگری همچون افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال (حوزه شنگن) نیز از افتخارات خدمت‌رسانی نیلگام است.

هولدینگ نیلگام (ایران آنکارای قدیم) در حال حاضر با 3 زیر مجموعه نیلگام مهاجر، نیلگام سفر و دارالترجمه رسمی،  با لوگو و نشان تجاری جدید همچون گذشته خدماتی مانند پیکاپ ویزا، اخذ ویزا، وقت سفارت، برگزاری تورهای متنوع و رزرو هتل را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

مجموعه نیلگام مهاجر با بهره‌مندی از تیم اجرایی و حقوقی با تجربه در امر مهاجرت، خدمات اقامت کانادا، پرتغال و دومینیکا را شروع کرده و در آینده نزدیک با اضافه شدن چند کشور اروپایی دیگر شاهد گسترش این خدمات خواهد بود. ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی ایالت‌های کبک، نیوبرانزویک و منیتوبا، ویزای نیروی متخصص، خرید بیزینس استانی و خود اشتغالی فدرال همگی ویژه اقامت کانادا هستند. برای اخد اقامت کشور پرتغال نیز هولدینگ نیلگام با اخذ ویزای طلایی، ویزای کارآفرینان، صاحبان املاک و بازنشستگان و مستمری بگیران، مسیر مهاجرت را به این کشور تسهیل می‌کند. در مورد کشور دومینیکا نیز مجموعه نیلگام از طریق برنامه اقتصادی شهروندی اقدام به اخذ اقامت و پاسپورت برای متقاضیان مهاجرت این کشور می‌کند.

همچنین مجموعه نیلگام سفر نیز با سابقه‌ای طولانی و درخشان در امور مربوط به پیکاپ ویزا، وقت سفارت‌ها و اخذ ویزای کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا و کشورهای حوزه شنگن آماده ارائه خدمات VIP است. خدمات پیکاپ برای کشور آمریکا از طریق 3 کشور ترکیه، امارات و ارمنستان انجام می‌گیرد. متقاضیان دریافت ویزای شنگن نیز می‌توانند با مراجعه به دفتر نیلگام سفر و تکمیل و تحویل مدارک، با خیالی آسوده مراحل اخذ ویزای شنگن خود را به ما بسپارند.

مجموعه نیلگام همچنین با برگزاری تورهایی لوکس و با کیفیت مانند تور کانادا در مسیرهای متنوع علاوه بر پاسخ به نیاز مشتریان خود در مسیر اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا و پرتغال، در صدد توسعه خدمات گردشگری و مهاجرتی خود نیز هست.

امینی در پایان با تاکید بر این نکته که در آینده نزدیک شاهد گسترش خدمات مهاجرتی مجموعه نیلگام خواهیم بود، اضافه کرد: شاید انتخاب نماینده‌ای رسمی و معتبر، کلید موفقیت در هر پرونده مهاجرتی و اقامتی باشد. کارگزاری که با بهره‌مندی از تجربه مناسب و ارتباطات گسترده برون مرزی، مسیر مهاجرت را برای متقاضیان محترم هموار سازد. مجموعه‌ای که بتواند با رویکردی مسئولانه و البته حرفه ای پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.