عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصار الله  یمن روز یکشنبه در اجتماع مردم یمن به مناسبت روز غدیر و روز ولایت افزود: آمریکایی که خود تسلیم اصول صهیونیستی است امروز به عنوان  نماینده دیگران و مواضع آن ها معرفی می شود. رهبر انصار الله یمن اضافه کرد: آن ها می خواهند دیدگاه دیگران را تغییر دهند و دشمنان دیگری را به امت معرفی کنند.

رهبر انصار الله یمن

واکنش جالب رسانه ویتنامی به پیروزی ایران برابر یمن+ عکس

الحوثی گفت: تسلط دشمن بر کشورها تا جایی پیش رفته است که قوانین امارات و عربستان را به منظور انتشار و گسترش فساد میان جوانان تغییر داده اند.

وی بیان کرد: رژیم های مزدور، امت اسلامی را در موضوع تشخیص دوست و دشمن گمراه کرده اند.

رهبر انصارالله یمن گفت: این رژیم ها، صهیونیست ها را به عنوان کسانی معرفی می کنند که باید امت اسلامی، رهبری و سلطه آن ها را بپذیرد و با دشمنان یهود دشمنی کند.

الحوثی اضافه کرد: جریان نفاق، دشمنان اسرائیل را دشمن اصلی امت اسلامی معرفی می کند و این یک انحراف بسیار خطرناک است.

وی افزود: تکفیری ها بیشترین تنفر را از امام علی (ع) دارند زیرا آن ها ابزار صهیونیسم برای نابودی امت هستند و در مسیر خدمت به صهیونیست ها حرکت می کنند.

الحوثی گفت: دشمنان امت می خواهند به نام دین، امت اسلامی را به تبعیت از صهیونیست ها وادار کنند و این برخلاف آموزه های الهی است.

وی افزود: منافقان این امت می خواهند با اسم های زیبا و فریبنده مانند توافق ابراهیم(معامله قرن) میان امت اسلامی و صهیونیست ها ارتباط برقرار کنند.