به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری اقتصادنیوز به نقل از ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه نوشت: مردم وقتی فساد، رانت خواری  و ناهنجاری‌های اقتصادی و اجتماعی را می‌بینند تذکر دهند و اعلام کنند.

دومین خبر پربازدید در خصوص روش جدید سپاه پاسداران برای لو نرفتن محل شلیک موشک‌ها بود. به گزارش خبر آنلاین،‌‍

در رزمایش پیامبر اعظم ۱۴ سپاه پاسداران، تصاویری از یک پرتابگر جدید موشک‌های بالستیک خانواده فاتح به همراه موشک‌هایی با ابعاد کوچکتر نسبت به موشک فاتح منتشر شد.

پرتابگر این موشک هم که ظاهری مشابه با خودروهای تجاری داشت، یک تفاوت عمده با نمونه‌های دیگر پرتابگر موشک‌های فاتح داشت و آن هم قابلیت حمل و شلیک دو فروند موشک به طور همزمان بود. این موضوع از این جهت حائز اهمیت بود که پیش از این پرتابگرهای دو فروندی موشک‌های خانواده فاتح و یا ذوالفقار، بر روی شاسی‌هایی که با ظاهر کاملا نظامی توسعه یافته‌اند نصب شده است. استفاده از پرتابگرهایی با ظاهر غیرنظامی باعث می‌شود تحرکات و جابجایی‌های یگان موشکی به دور از چشم دشمن و با اطمینان خاطر نسبت به عدم لو رفتن محل شلیک و جابجایی یگان‌های موشکی انجام شود. 

اخبار جزئیات توقیف 6کشتی ایرانی در آب‌های چین نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش همشهری آنلاین، معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح دلایل فنی توقیف ۶ کشتی ایرانی در آب‌های چین گفت: این توقیف دلایل فنی و اسنادی دارد که از سوی سازمان بنادر و کشتیرانی پیگیری شد و به نظر می‌رسد مشکل رفع شده است.

صحبت‌های وزیر جنگ صهیونیستی دیگر خبر پربازدید بود.به گزارش اقتصادنیوز، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و نخست وزیر تناوبی اسرائیل در سخنانی تند پیش از تصویب تاخیر در رای‌گیری بر سر بودجه گفت: اجازه نمی‌دهم مناصب عمومی به یک عروسک واگذار شود!

 وی همچنین هشدار داد: اگر انتخابات چهارمی برگزار شود، خون در خیابان‌ها جاری خواهد شد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.