احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی مسائل حوزه ارتباطات گفت: آقای وزیر ما انتظار داشتیم شما به عنوان وزیر جوان از اقدامات بهتر و بیشتری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گزارش می‌دادید. ۴۰ سال از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشتیم که کارهای خوبی هم انجام شده ولی همه نماینده‌ها اظهار می‌دارند که کافی نیست و باید برای خدمت به این مردم بیشتر تلاش کنیم. ارتباطات جاده‌ای ما هنوز به صورت ناقص اجرا می‌شود و مشکلاتی را در این حوزه در سراسر کشور شاهد هستیم.

وی ادامه داد: وعده‌های داده شده به روستاییان عملی نشده، تلفن‌های ثابت، تلفن‌های سیار و سرعت اینترنت دچار مشکل است انتظارات روستاییان در این حوزه‌ها هنوز محقق نشده است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فضای مجازی موجود در کشور از کنترل دولت و وزارتخانه خارج شده لازم است دراین باره به صورت اساسی فکری شود. در موضوع دولت الکترونیک نیز مشکلات زیادی وجود دارد. آقای وزیر توضیح دهید در زمان بحران کرونا چه اقدام اساسی در این حوزه انجام شده و توضیح دهید در خصوص ارتباطات بین وزارتخانه شما و آموزش و پرورش چه انجام شده است؟ خیلی از دانش‌آموزان در این زمینه دچار مشکل و شاهد بی‌عدالتی بودند.

مرادی در پایان اضافه کرد: سال گذشته در این مورد جلسه داشتیم و مشکلات حوزه انتخابیه را مطرح کردم، اما هنوز آن مشکلات به قوت خود باقی است. لازم است هم به شرکت مخابرات استان و هم به شرکت‌های وابسته آن توجه شود و به موضوع کارگزاران مخابرات روستایی، مشکلات و مطالبات آنها توجه لازم را داشته باشید.