به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر و به نقل از سایت باشگاه استقلال ، پس از جلسه امروز صبح امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، نامه شکایت رسمی باشگاه استقلال علیه سرمربی پرسپولیس به فدراسیون فوتبال ارسال شد.طبق این خبر این شکایت رسمی به دلیل اتهامات بی‌اساس گابریل کالدرون علیه باشگاه استقلال در مصاحبه امروز با روزنامه ایران ورزشی صورت گرفت.

به گزارش صفحه اخبار استقلال سایت شهر خبر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به شکایت باشگاه استقلال واکنش نشان دادسرمربی پرسپولیس درباره اینکه گفته بود نتایج بازی ها باید در زمین مشخص شود، افزود: چیزی که گفتم این بود که دوست دارم اگر می بریم یا می بازیم ورزشی باشد. طبق اخبار وی افزود: از وقتی که لیگ شروع شده جریمه های ناعادلانه زیادی برای ما در نظر گرفتند. من گفتم چه ببرم چه ببازم نتیجه باید در زمین مسابقه رقم بخورد. این موضوع به تیمی که شما اسمش را می برید مربوط نمی شود!کالدرون تاکید کرد: آنچه در بازی استقلال تهران با پارس جنوبی دیدم باید بگویم نگران فوتبال ایران هستم. تمام تلاشم را می کنم فوتبال تیمم بهتر شود. در فوتبال اشتباهات مربی، بازیکن و داوری وجود دارد. به نظرم اتفاقاتی که در بازی پارس جنوبی - با استقلال - دیدم اشتباه نبود. همه دیدیم نخواستند گل سالم را بگیرند.

به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر علیرضا اکبرپور درباره دیدار روز جمعه تیم‌های تراکتور و استقلال در هفته نهم لیگ برتر, اظهار داشت: تراکتور امسال واقعاً خوب بسته شده و نتایج خوبی گرفته است. این تیم فقط در بازی آخر در آبادان نتیجه نگرفته و تیمی است که نفرات خوب و قابلی دارد که می‌توانند هر لحطه نتیجه را عوض کنند. طبق این خبر وی ادامه داد: مطمئنا این بازی، زیبا می‌شود و امیدوارم هر کسی که برای تماشای بازی به ورزشگاه می‌رود از این دیدار لذت ببرد.اکبرپور درباره اینکه گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس  گفته «امیدوارم نتیجه در زمین فوتبال تعیین شود نه مثل بازی آخر استقلال»، خاطرنشان کرد: واقعیت را بخواهید استقلال تهران از  اشتباهات داوری بیشتر از همه تیم‌ها ضرر کرده و ما این ضرر را به حساب اشتباهات داوری می‌گذاریم اما اینکه مربی رقیب درباره این مسائل، اینطور صحبت کند, نمی‌دانم از کجا آمده است. یک حرف از سوی مربی رقیب می‌تواند باعث درگیری یا فحاشی روی سکو‌ها شده و به افراد دیگر بی‌احترامی شود.

بر اساس صفحه اخبار استقلال سایت شهر خبر، فرشید باقری که مصدومیت کهنه ای دارد و تا به امروز حاضر به جراحی مچ پایش نشده است، طی روزهای گذشته به صورت جدی تمرینات باشگاه استقلال را پیگیری نکرده است و این احتمال وجود دارد که استراماچونی از او در بازی حساس مقابل تراکتور در ترکیب تیمش استفاده نکند و به او استراحت بدهد تا بتواند در بازی های بعدی از این بازیکن استفاده کند.طبق اخبار از آن جایی که روزبه چشمی، مسعود ریگی و علی کریمی برای این بازی مشکلی ندارند، استراماچونی در میانه میدان در بازی با تراکتور با کمبودی روبرو نخواهد بود. بعد از اینکه مهاجمان استقلال تهران در لیگ نوزدهم نتوانستند انتظارات را برآورده کنند باشگاه استقلال به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است.لیست استقلال یک بازیکن بزرگسال خالی دارد و استقلالی‌ها می‌توانند درخواست خارج کردن نام داریوش شجاعیان و محسن کریمی را هم بدهند و با تایید ایفمارک، می‌توانند ۳ بازیکن بزرگسال جذب کنند.طبق این خبر از آنجا که مصدومیت این دو بازیکن بلندمدت است امکان خارج کردن نام‌ آنها از لیست استقلال وجود دارد.

به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر تیم فوتبال استقلال برای برگزاری دیدار مقابل تراکتورسازی در هفته نهم لیگ برتر فردا ساعت ۱۴ تهران را به مقصد تبریز ترک خواهد کرد.دیدار دو تیم روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد که آبی‌پوشان پس از پایان بازی با پرواز ۲۲:۳۰ به تهران باز خواهند گشت.