به گزارش پارس ، عبدالمقیم ناصحی در گفت وگو با تسنیم، با بیان اینکه در حال حاضر رفقات و وحدت خوبی بین اصولگرایان حاکم است، اظهار داشت: اگر نگاه سیاسی به شورا نداشته باشیم و به آنچه در مقابل خداوند و مردم تعهد داریم عمل کنیم، بسیاری از مسائل را با همدلی و هماهنگی می توانیم حل کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه هر دو طیف سیاسی شورای شهر تهران طبق سلیقه خود نظرات و گزینه هایی برای شهرداری و ریاست شورای شهر در در نظر دارند اما در نهایت مجموعه ۳۱ نفره شورا باید در کنار یکدیگر به انتخاب افراد مناسب برای این دو پست بپردازند، ادامه داد: بین اصولگریان انسجام و وحدت قابل قبولی وجود دارد و قرار است میثاق نامه ای بین آنها به امضا برسد تا به تعهدات و وحدتشان پایبند باشند.

 

عضو جایگزین محمدعلی نجفی در شورای دوره سوم شهر تهران خاطرنشان کرد: شاخص ها و معیارهای انتخاب شهردار و رئیس شورا در ۴ فراز تعیین شده و اعضای منتخب در حال بررسی آن هستند و امیدواریم با درنظر گرفتن این شاخص ها شهردار ولایتمدار، پاکدست با مدیریت جهادی انتخاب شود.

 

وی افزودک در حال حاضر قالیباف شهردار فعلی تهران از وضعیت بسیار مناسبی نسبت به سایر گزینه های مطرح دارد و همچنان از رأی بالاتری برخوردار است.