کریم باقری مربی تیم ملی فوتبال است. کریم باقری مربی تیم ملی فوتبال ایران در بازی با سوریه بود. کریم باقری در بازی به سوریه جلوی به جنجال کشیده شدن بازی را گرفت.


به گزارش مشرق ، در دقیقه ۸۲ مسابقه روز گذشته ایران و سوریه در یک نبرد هوایی میان مهدی طارمی و بازیکن حریف، آرنج مهاجم ایران به صورت او برخورد کرد و باعث مصدومیتش شد. داور که این صحنه از چشمش دور نمانده بود مهدی را با کارت زرد جریمه کرد. شاید اگر داور سخت گیرانه‌تر قضاوت می‌کرد طارمی با یک کارت قرمز بد موقع مواجه می‌شد.

این صحنه با اعتراض بازیکنان سوریه به خصوص محمود المواس مهاجم شماره ۱۰ آنها مواجه شد. بعد از اعتراض های شدید این بازیکن سوری اگرچه بازیکنان ایران سعی داشتند او را آرام کنند اما صحبت های کریم باقری از کنار نیمکت خطاب به المواس قابل توجه بود.

عکس| جنجال عجیبی که کریم باقری جلوی آن را گرفت

باقری با فریادهای خودش از کنار زمین چندین بار خطاب به محمود المواس به انگلیسی اعلام کرد: "Don't speak". باقری از او با صدای بلند خواست که صحبتی نکند و جالب تر اینکه این بازیکن هم بعد از فریادهای آقاکریم دیگر اعتراضی نکرد و رفتار بهتری از خودش نسبت به بازیکنان ایران و داور نشان داد!