به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محسن منصوری در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار گفت: امسال با کاهش ساعت کار ادارات ۳۰ درصد شاهد کاهش مصرف برق بودیم و طبق مصوبه هیئت دولت، ساعت کار ادارات و مؤسسات از سوم شهریور به روال عادی بازمی‌گردد.

استاندار تهران در ادامه گفت: نگاه تبعیض آمیزی بین شهرستان‌های شرق تهران و غرب تهران وجود ندارد و همه تلاش ما در حوزه استانداری بر آن است تمامی طرح‌های نیمه تمام در شهرستان‌ها در اولویت اول قرار گیرد و تکمیل شود.

5tUqtOASlw1y

محسن منصوری افزود: ارزش اعتباری پروژه‌های استان تهران که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان است.

استاندار تهران  گفت: دریک سال دولت اتفاقات مهمی رخ داده که یکی از آن‌ها ارتقای جایگاه فرمانداری شهریار به جایگاه ویژه است که برای مجموعه این شهرستان مهم و اثر گذار است.

محسن منصوری افزود: مهم‌ترین اولویت مسؤولان بعد از ایجاد امنیت باید در حوزه سلامت مردم در ابعاد مختلف روحی، روانی و جسمانی باشد.

استاندار تهران با اشاره به وضع معیشتی حاکم بر کشور و با تاکید بر اینکه مسئولان تلاش بیشتری در خدمت به مردم بکنند، افزود: مسئولان نه تنها در وقت اداری بلکه اگر حل مشکل در خارج از زمان اداری ممکن بود باید حضور داشته و تلاش جهادی کنند و از کوتاهی در عمل به دور باشند.