به گزارش همشهری، عصرشنبه به قاضی محمد‌حسین زارعی خبر رسید که مردی 30ساله بر اثر شلیک گلوله به سرش جان باخته است.

با دستور قاضی تحقیقات در این‌باره آغاز و معلوم شد که متوفی مجرمی سابقه‌دار بوده که وقتی در محاصره مأموران پلیس قرار گرفته، اسلحه‌ای روی شقیقه‌اش گذاشته و اقدام به شلیک کرده است. در ادامه مشخص شد که آن روز مأموران پلیس در حال گشتزنی در جنوب شرق تهران بودند که به متوفی مشکوک شدند.

منطقه‌ای که متوفی در آن حضور داشت، پاتوق مواد‌فروشان بود و مأموران پلیس وقتی مرد جوان را در آنجا دیدند، حدس زدند که او برای خرید یا فروش مواد‌مخدر در آنجا حضور دارد.

مأموران برای بررسی موضوع به طرف مرد جوان رفتند و از او خواستند توقف کند اما او قصد فرار داشت و درحالی‌که سعی داشت از پلیس فاصله بگیرد، فریاد زد که اگر مأموران جلوتر بروند کار دست خودش می‌دهد. با این حال مأموران به سمت او رفتند تا دستگیرش کنند که ناگهان مرد جوان کلتی از جیبش بیرون آورد، لوله آن را روی سرش گذاشت و شلیک کرد. علت و انگیزه این مرد از پایان‌دادن به زندگی‌اش همچنان مبهم بود تا اینکه تیم تحقیق روی بازوی او خالکوبی عجیبی پیدا کرد.

او روی بازویش این جمله که «قبل از رسوایی خود را خلاص کن» خالکوبی کرده بود و از سوی دیگر معلوم شد متوفی سوابق کیفری متعددی مانند رابطه نامشروع، ‌شرب خمر و... داشته است.

به‌دست آمدن همه این شواهد نشان می‌داد که او احتمالا می‌دانسته که درصورت دستگیری، راهی زندان خواهد شد و برای اینکه دیگر نمی‌‌خواسته پشت میله‌های زندان برگردد، تصمیم گرفته به زندگی‌اش پایان بدهد.