نعیمه نظام دوست بازیگر محبوب طنز است. نعیمه نظام دوست بازیگر زن سینما و تلویزیون است.  نعیمه نظام‌دوست مرزهای آرایش غلیظ را جابجا کرد. این عکس در اینستاگرام نعیمه نظام‌دوست منتشر شد.

 نعیمه نظام دوست

بیوگرافی نعیمه نظام‌دوست

نعیمه نظام‌دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نظام‌دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.

چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده پدرش چند سال پیش فوت کرده در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد.

درسال ۱۳۷۴ با برنامه ساعت خوش به طور حرفه در سریال ها و فیلم ها شروع به بازی کرد.​

لباس گلگلی مزون دوز نعیمه نظام دوست+عکس

وزن ایده آل نعیمه نظام دوست 

نعیمه نظام دوست  به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کرد البته این چاقی  به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نمیشود و کاملا شخصی اتفاق افتاد به دلیل بیماری که داشتم مجبور شدم از آمپول کورتون استفاده کرد و همین موضوع در چاقی و اضافه وزن مؤثر بود و وزن او به 120 کیلو هم رسید.

نعیمه نظام دوست در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. او به دلیل اضافه وزن خود راه های زیادی را رفته تا بتواند وزن کم کند.نعیمه نظام دوست پس از کاهش وزن 23کیلویی در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. او به دلیل اضافه وزن خود راه های زیادی را رفته تا بتواند وزن کم کند.

نعیمه نظام دوست در غم از دست دادن دوستش + عکس

شهرت نعیمه نظام‌دوست

شهرت مقوله است که همه آدم ها دوست دارند به آن دچار شوند و اصلآ خیلی ها مهم ترین دغدغه اشان این است که روزی انسان مشهوری شوند و هر کس که بگوید شهرت را دوست ندارم فکر میکنم دروغ گفته است. شاید شهرت هم یکی از دلایل ورودم به عرصه بازیگری بوده باشد اما مهم ترین دلیلم برای انتخاب بازیگری این بود که از کودکی دوست داشتم شخصیت های مختلف را تجربه کنم و جای انسان های دیگر زندگی کنم.

نعیمه نظام دوست لاغرتر از همیشه