مهشید جوادی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام مهشید جوادی است. مهشید جوادی نیوشا ضیغمی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از مهشید جوادی را ملاحظه می‌کنید.

مهشید جوادی

 بیوگرافی مهشید جوادی

مهشید جوادی متولد سال 1374 و بهمن ماهی می باشد. او زاده ارومیه اسـت ودر رشته ریاضی تحصیل کرده، از سنین نوجوانی تجربه حضور در تئاتر و شبکه های استانی بعنوان بازیگر را داشته ودر کنار بازیگری در رشته های: نقاشی و گویندگی هم فعالیت میکند.

او با بازی در سریال آنام بـه شهرت رسید، جواد افشار کارگردان سریال آنام برای بازی در نقش جوانی «مارال» از او تست می‌گیرد و خانم جوادی برای بازی دراین نقش انتخاب می شود. البته او قبل از بازی دراین سریال تجربه های زیادی داشته کـه از جمله آن ها میتوانیم بازی در سریال «راه و بیراه» و هم چنین فیلم سینمایی «چارلی در تهران» را مثال بزنیم.

مهشید جوادی توانایی خودرا در بازیگری ثابت کرده اما او بجز بازیگری، در نقاشی نیز مهارت دارد. او در صفحه‌ی اینستاگرام خود نقاشی ‌اش از یک شیر و آهو رابه تصویر کشیده و هم چنین بـه پاس مقام پرستار نقاشی دیگری نیز در صفحه‌اش منتشر کرده ودر توضیحش با هشتگ «کادر درمان»، «کرونا» و «قرنطینه» نوشته: «نخستین تجربه‌ام بـه پاس قدردانی از زحماتشان».

ازدواج و همسر مهشید جوادی

او تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.