مهشید جوادی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام مهشید جوادی است.مهشید جوادی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از مهشید جوادی را ملاحظه می‌کنید.

مهشید جوادی

بیوگرافی مهشید جوادی 

مهشید جوادی متولد سال 1374 و بهمن ماهی می باشد. او زاده ارومیه اسـت ودر رشته ریاضی تحصیل کرده، از سنین نوجوانی تجربه حضور در تئاتر و شبکه های استانی بعنوان بازیگر را داشته ودر کنار بازیگری در رشته های: نقاشی و گویندگی هم فعالیت میکند.

مهشید جوادی چگونه مشهور شد؟

او با بازی در سریال آنام بـه شهرت رسید، جواد افشار کارگردان سریال آنام برای بازی در نقش جوانی «مارال» از او تست می‌گیرد و خانم جوادی برای بازی دراین نقش انتخاب می شود. البته او قبل از بازی دراین سریال تجربه های زیادی داشته کـه از جمله آن ها میتوانیم بازی در سریال «راه و بیراه» و هم چنین فیلم سینمایی «چارلی در تهران» را مثال بزنیم.

جدید ترین اثر مهشید جوادی فصل سوم سریال «بچه مهندس» اسـت کـه از شبکه‌ی دو سیما پخش شد. او دراین سریال در نقش «مرضیه مقدم» ظاهر شده اسـت. کاراکتر او رقیبی جدی برای نقش اصلی سریال یعنی «جواد جوادی» اسـت و همین رقابت باعث شده کـه مهشید جوادی و روزبه حصاری، دو بازیگر توانمند این سریال، روبروی هم بـه ایفای نقش بپردازند.