به گزارش پارس ، میرشاد ماجدی در گفت وگو با فارس بعد از برد دو بر یک روز گذشته تیمش در لیگ قهرمانان آسیا که به صعود این تیم به نیمه نهایی منجر شد، گفت: بازی خیلی خوبی بود، همه دیدند که چقدر خوب فوتبال بازی کردیم و کاملا مستحق برد بودیم. خوشبختانه به آنچه که حق مان بود رسیدیم.

وی در مورد برنامه آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ظهر امروز از شهر بوریرام به بانکوک خواهیم رفت و حدود ساعت ۲۳ نیز از بانکوک راهی سئول کره جنوبی خواهیم شد.

ماجدی با گلایه از میزبانی تایلندی ها و حرکتی که شب پیش از بازی در هتل داشتند، تاکید کرد: شب پیش از مسابقه، آقایان در هتل محل اقامت ما پارتی برگزار کرده بودند. خیلی تلاش کرده و صحبت کردیم که این مسئله را خنثی کرده و تمام کنیم اما آنها از قصد قبول نمی کردند و به کارشان ادامه دادند. این مسئله باعث شد بچه ها تا صبح نخوابند و ما هم تا صبح بیدار بودیم. مجبور شدیم موضوع را به ناظر AFC گزارش دهیم و حتی نامه ای تنظیم کرده و تقدیم شان کنیم. کار به جایی رسید که پلیس هم وارد عمل شد. میهمانان شرکت کننده در این پارتی شرایط روحی و روانی مناسبی نداشتند و مدام در هتل می چرخیدند.

وی افزود: البته این اتفاق در روحیه و انگیزه بازیکنان مان تاثیر گذاشت و به واقع یکی از عوامل برد ما بود. البته ما از نظر تاکتیکی هم خصوصا در نیمه دوم برتر از حریف بودیم و در نهایت آنها را شکست دادیم.