به گزارش پ ارس به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به ریاست محمد صادق اکبری در ساختمان شماره دو وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این نشست علی پروین با هماهنگی قبلی برای حضور در دیدار پیشکسوتان پرسپولیس غایب بود. محمد رویانیان نیز به دلیل برگزار نشست فوری درباره امور مربوط به انتقال خلعتبری نتوانست در جلسه شرکت کند.

در این نشست محمد حسن نامی، محمد جمشیدی هم حضور داشتند و در آغاز جلسه، پس از مطرح شدن مواردی از سوی هیئت مدیره، گزارشی از درآمدها، دریافتی ها، پرداختی ها، هزینه ها و همچنین بدهی ها از سوی بهروز منتقمی به اعضای هیات مدیره ارایه شد. همچنین قائم مقام باشگاه پرسپولیس درباره نشست روز گذشته شورای تامین دربار بازی شهرآورد و همچنین درآمدهای باشگاه از سازمان لیگ گزارشی ارائه کرد. منتقمی در ادامه درباره عدم برخورداری باشگاه پرسپولیس و استقلال از امکانات کافی در ورزشگاه آزادی با وجود پرداخت هزینه برگزاری بازی مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه این نشست محمد پنجعلی مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس در گزارشی وضعیت تیم را تشریح و تاکید کرد در مقطع فعلی حمایت همه جانبه مدیران باشگاه، پیشکسوتان و هواداران می تواند تاثیر ویژه ‎ ای بر صعود دوباره تیم فوتبال پرسپولیس به صدر جدول داشته باشند. پنجعلی آینده تیم فوتبال پرسپولیس را روشن ارزیابی کرده و تاکید کرد: نباید بیش از اندازه به بازی با نفت تهران توجه کرد و لازم است روند کلی تیم در ۶ بازی گذشته مورد توجه قرار بگیرد.

همچنین حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز درباره مسایل مختلف مورد نظر اعضای هیات مدیره، اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار داد.

در پایان این نشست عبدالله تفرشی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدرا سیستم پاسارگاد (حامی پرسپولیس) درباره فعالیت های اقتصادی این شرکت، چگونگی شکل گیری آن و نحوه کارکرد و پرداختی ها به باشگاه، گزارش مفصلی ارایه کرد و مطالبی درباره شرکت های متعددی که زیر نظر هلدینگ صدرا سیستم پاسارگاد فعالیت می کنند را در اختیار اعضای هیئت مدیره قرار داد. او در این گزارش نحوه درآمدهای حاصله باشگاه و فعالیت های این شرکت را تشریح کرد که مورد توجه اعضای هیات مدیره قرار گرفت. تفرشی درباره محصولات اقتصادی در این شرکت نیز توضیحات کاملی را بیان کرده و در پایان، گزارش مکتوب از فعالیت های شرکت SISبه اعضای هیات مدیره تقدیم کرد.

محمد صادق اکبری رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، محمد حسن نامی و محمد جمشیدی پس از گزارش ارائه شده از سوی باشگاه و تیم فوتبال، مطالب محتلفی را بیان کرده و بر حمایت همه جانبه هیئت مدیره از مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان تاکید کردند.

محمد صادق اکبری در این باره، گفت: نشست بسیار خوبی برگزار شد و مطالب ارائه شده از سوی مسئولان باشگاه و تیم فوتبال، گزارشات بسیار خوبی بود و اعضای هیات مدیره هچون نشست قبلی در جریان کم و کیف فعالیت های انجام شده قرار گرفته و رهنمودها و دیدگاه های خود را با مسئولان تیم در میان گذاشتند.

اکبری تشریح کرد: هیئت مدیره باشگاه در نشست انجام شده بر حمایت همه جانبه از کادر فنی پرسپولیس به ویژه از آقای دایی که سرمایه گرانقدری برای فوتبال ایران و پرسپولیس هستند، تاکید کرد.

پرسپولیس از نظر هیئت مدیره به روزهای اوج خود باز نمی گردد مگر اینکه در کادر مدیریتی و فنی باشگاه شاهد ثبات باشیم. از نظر ما ثبات در کادر فنی تاثیر زیادی در موقعیت پرسپولیس خواهد داشت و ما مطمئن هستیم که با درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران و پیشکسوتان، تیم فوتبال پرسپولیس نتایج مطلوبی کسب خواهد کرد و به طور حتم اعضای کادر فنی برای رفع نقاط ضعف تیم تلاش خواهند کرد. در این مسیر بسیار امیدواریم که هواداران عزیز همچون گذشته با حمایت جانبه خود از تیم، به استقبال بازی های آتی رفته تا به امید خدا بتواند با کسب نتایج مطلوب آنها را سربلند کند.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در پایان با اشاره به تامین هزینه های جذب محمدرضا خلعتبری توسط حسین هدایتی، گفت: با تلاش های فراوان آقای رویانیان، پروین و دایی برای جذب این بازیکن و حضور در لیگ خلیج فارس مورد تقدیر است و اعضای هیئت مدیره با هماهنگی باشگاه به طور رسمی از آقای هدایتی که هزینه های رضایت نامه خلعتبری را تقبل کردند، تقدیر و تشکر خواهد کرد. آقای هدایتی نمونه ای کامل و بارز از هوادارانی هستند که به عشق پرسپولیس و مردم از این تیم پر طرفدار حمایت کرده و در مقاطع مختلف حمایت خود را از تیمی که به آن عشق می ورزد، دریغ نمی کنند. ما به نیابت از همه هواداران پرسپولیس از ایشان تشکر و تقدیر کرده و ان شاء الله در یک مراسم رسمی از ایشان تجلیل خواهیم کرد. هیان مدیره باشگاه در نشست انجام شده بر حمایت همه جانبه از کادر فنی پرسپولیس به ویژه از آقای دایی که سرمایه گرانقدری برای فوتبال ایران و پرسپولیس هستند، تاکید کرد.