به گزارش پارس ، به نقل ازگل – مدافع ملی پوش پرسپولیس تا حالا و در ۶ هفته ای که از فصل جدید گذشته تنها دو سه دقیقه مقابل ملوان بازی کرده اما ظاهرا او و نورمحمدی چاره ای ندارند جز انتظار کشیدن.

خانزاده بدون اینکه حرفی از نیمکت نشینی بزند ابتدا درباره انتقادها از پرسپولیس می گوید: « تازه ۶ هفته از رقایت های این فصل گذشته، اما هواداران را درک می کنیم. آنها طرفدار بزرگترین تیم ایران هستند و این بزرگی را چند سالی است که ندیده اند و از ما توقع دارند. به نظر من آنها حق دارند ناراحت باشند، اما مطمئن باشند تک تک بچه ها بیش از هر کس دیگری می خواهند بازیکن تیمی قدرتمند و موفق باشند و به این منظور تمام سعی و تلاش خودمان را می کنیم و کم نمی گذاریم. »

وی در ادامه می گوید: « نه تنها تیم نفت، بلکه همه تیم ها جلوی ما بسته بازی می کنند و رو به ضد حمله می آورند. نفت جز تیم هایی است که این کار را خوب انجام می دهد. با این وجود آنها در لحظات پایانی روی یک حادثه به گل رسیدند، البته ما هم یک مقدار سر حال نبودیم و این مساله باعث شد غافلگیر شویم. »

خانزاده که با سایت رسمی باشگاهش مصاحبه کرده درباره بازی پیش رو با فولاد هم اظهار نظر می کند: « فولاد اهواز تیم خوب و یکدستی است. آنها هم قطعا در تهران جلوی ما یک بازی بسته انجام می دهند و روی ضدحملات به دنبال گل خواهند بود. بازی با نفت برای ما تجربه خوبی بود. در ضمن فکر می کنم بچه ها برای این بازی کاملا سر حال باشند، فقط کافی است آن چیزهایی که علی آقا می خواهد را انجام بدهیم. آن وقت پرسپولیس تیمی است که همه از آن حساب خواهند برد. »