به گزارش پارس به نقل از ایسنا، حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل سپاهان اصفهان که با باخت دو بر صفر تیمش همراه شد، اظهار کرد: نتیجه این بازی خوشایند تیم ما نبود. می توان گفت که این بازی دارای دو نیمه متفاوت بود: نیمه اول متعلق به سپاهان و نیمه دوم متعلق به تیم فولاد. البته با توجه به دو بازی انجام شده در دیروز و همچنین بازی امروز بین سپاهان و فولاد می توان نتیجه گرفت که تیم ها هنوز آن هماهنگی لازم را برای انجام بازی های مناسب در لیگ پیدا نکرده اند.

فرکی در ادامه گفت: متاسفانه تیم فولاد اسیر دو تک موقعیت سپاهان شد و در لحظه ی سرنوشت سازی که می توانست نتیجه این بازی را تغییر دهد، آن پنالتی را از دست داد.

وی افزود: عدم تمرکز بازیکنان ما و تجربه بیشتر بازیکنان سپاهان باعث شد تا در بازی ای که تک موقعیت ها تعیین کننده سرنوشت بازی بود، این سپاهان باشد که سه امتیاز بازی را از آن خود کند ولی با تمام این تفاسیر جا دارد که به تیم سپاهان بابت این پیروزی تبریک گفته و امیدوار باشیم تا در بازی های آینده بتوانیم امتیازات لازم را برای فولاد کسب کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد تعداد زیاد کارت های زرد در این بازی گفت: متاسفانه بازیکنان در این بازی تمرکز لازم برای انجام بازی خوب را نداشتند و سعی می کردند اشتباه های مکرر خود را با انجام خطاهای متعدد جبران کنند. طبیعی است که این تعداد کارت زرد در یک مسابقه بین دو تیم مدعی در فوتبال ایران مناسب نیست و قطعا با گذر زمان و هماهنگی بیشتر بازیکنان هر دو تیم در آینده چنین چیزی تکرار نخواهد شد.

فرکی راجع به عدم حضور فرزاد حاتمی و ابوالحسن جعفری در این بازی گفت: متاسفانه ایوب والی و حسن جعفری را به علت مصدومیت در این بازی در اختیار نداشتیم و ترجیح دادیم که سلامت آن ها را به خطر نینداخته و آن ها را برای بازی های بعدی آماده نگه داریم.

وی در مورد عدم حضور فرزاد حاتمی در بین لیست ۱۸ نفره تیم نیز گفت: متاسفانه باشگاه قبلی فرزاد باید به وی نامه ای می داد تا وی به سازمان لیگ ارائه کند و تعلل در ارائه این نامه باعث شد تا مجوز لازم برای حضور فرزاد در این بازی صادر نشود که امید داریم تا بازی بعدی تیم فولاد مشکل فرزاد نیز حل شده و بتوانیم از حضور وی در تیم فولاد استفاده کنیم.