ابراهیم مهربان در مورد مبارزه اخیر دو قهرمان آمریکایی در وزن 86 کیلوگرم اظهارداشت: آن چیزی که از طریق صفحات مجازی دیدم، بیشتر این کشتی جنبه تبلیغاتی داشت و به خاطر ماه هایی که کشتی در آمریکا و سایر کشورهای جهان تعطیل بود فدراسیون کشتی آمریکا خواست نگاه ها را سمت کشتی بکشاند و حتی نتیجه این مبارزه هم یک نتیجه قراردادی بود این نظر من است و شاید بزرگان کشتی نظر دیگری داشته باشند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد وضعیت اردوی تیم ملی تصریح کرد: الحمدالله شرایط خوبی بر اردو حکم‌فرماست و روز به روز هم بهتر می شود. اگر ادعا کنیم که به لحاظ آمادگی در بهترین وضعیت هستیم که طبیعتا اینطور نیست ولی اردو به اردو وضعیت بهتر می‌شود. اردوی تیم ملی از 3 دی ماه شروع شده و الان اواخر اردوی دوم هستیم. باید 8 اردو تا گزینشی اول و قهرمانی آسیا پشت سر بگذاریم و طبیعتا در اردوهای دوم تا سوم باید استقامتی و قدرتی کار کنیم و با نزدیک شدن به مسابقات نحوه تمرینات هم تغییر می‌کند.

مهربان در گفت و گو با برنامه دایره طلایی ادامه داد: ما حضور در تورنمنت فرانسه را از دست ندادیم بلکه مشکل روادید وجود داشت. طبیعتا برنامه ریزی با فدراسیون کشتی است و اعزام به تورنمنت‌های بین المللی در دستور کار قار دارد تا عیار قهرمانان ما مشخص شود.