به گزارش پارس ، جلال حسینی در گفت وگو با فارس، اظهار داشت: خوشبختانه امسال جزو معدود تیم هایی بودیم که بسیار خوب کار خود را به موقع و سر وقت دنبال کردیم و حاصلش هم این است که تیم ما به نظرم تا حدودی برای مسابقات آماده است.

وی افزود: برخی تیم ها با یک استراتژی که فصل گذشته به پرسپولیس ضربه زد امسال هم به دنبال فشار به بازیکنان و در کنارش به دنبال کشیدن ترمز پرسپولیس است.

حسینی ادامه داد: من قصد بی احترامی به کسی را ندارم و هیچ وقت هم این کار را نکرده ام، اما برخی آقایان با آوردن اسم هایی مانند پورشه و بنز دوباره به پرسپولیس حمله کردند و به بازیکنان تیم توهین و حتی تهمت می زنند. این آقایان می گویند ما خوب هستیم بقیه هم بد.

حسینی ادامه داد: من دوست دارم هواداران بدانند مخصوصا پرسپولیسی ها، این هایی که می گویند ما پورشه و بنز می گیریم خودشان چند برابر تیم های دیگر هزینه می کنند تا بازیکن بگیرند. چطور می شود آنها بدون پول این کارها را بکنند و پرسپولیس پورشه و بنز بدهد و این کار را انجام دهد.

مدافع قرمزپوشان تأکید کرد: من از مردم می خواهم که واقعیت را بدانند، برخی ها مجدداً با آوردن برخی اسم ها به دنبال عوام فریبی هستند تا مردم و هواداران ما را فریب دهند، تیم های دیگر چند برابر ما هزینه می کنند اما می گویند پرسپولیس پورشه و بنز می دهد چون اهداف اینها این است که باز هم پرسپولیس متوقف شود چون به نفع شان است.

وی تأکید کرد: فصل گذشته در برابر این حرف ها سکوت کردیم و هر چه خواستند گفتند الان هم از آغاز راه همه چیز را شروع کرده اند و با آوردن اسم های عجیب و غریب و پول های میلیاردی در کنار بازیکنان پرسپولیس سعی می کنند تا بازیکنان را مقابل هواداران قرار دهند. پس باید دیگر جواب این عزیزان را داد و من از باشگاه پرسپولیس هم می خواهم جواب این آقایان را با قدرت بدهد و از حق باشگاه و بازیکنان دفاع کند تا حق ضایع نشود و هر کسی هر حرفی دوست دارد را نزند. البته من کاری ندارم که کسان دیگر چقدر گرفته اند و چه کاری کرده اند و حالا دوست ندارند صدایش را دربیاورند و در سکوت کار خود را انجام می دهند اما لطفا دست از سر پرسپولیس بردارید و اگر خودتان بی سر و صدا کاری می کنید به تیم ما ربطش ندهید.

مدافع قرمزپوشان یادآور شد: برخی تیم ها اول فصل ۷ بازیکن می گیرند و میانه فصل هم ۶ بازیکن جدید و تمام بازیکنان خود را حفظ می کنند اما می گویند ما پول نداریم و سپس به تیم ما ربطش می دهند. من از آقای رویانیان می خواهم جواب اینها را بدهد تا اینطور تمرکز تیم را بهم نریزند.

وی در پاسخ به سؤالی که منظور شما استقلالی ها هستند که این حرف ها را می زنند؟ گفت: حالا هر کسی که باشد اما کسی که صحبت پورشه و بنز می کند که پرسپولیسی ها گرفته اند باید ثابت کند. چون این یک توهین و تهمت به بازیکنان پرسپولیس است و آقای رویانیان باید جواب اینها را بدهد. حالا یا استقلالی باشد یا منتسب به تیم های دیگر، یعنی همه کمتر می گیرند و ما پورشه و بنز می گیریم. من امیدوارم که در این خصوص شفاف سازی شود. البته مطمئنم که مردم همه چیز را می دانند و می دانند آنهایی که بیشتر به دنبال بررسی تیم های دیگر هستند و تهمت می زنند خودشان چه کارهایی انجام داده اند.