علی رغبتی درباره ناراحتی یحیی گل‌محمدی و احتمال استعفای وی از سرمربی‌گری پرسپولیس اظهار داشت: گل‌محمدی اکنون در تمرین حضور دارد. با وی صحبت می‌کنیم.

وی درباره جذب مهاجم جدید توسط باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکن باید به تأیید کادر فنی برسد تا جذبش کنیم. نفراتی که گل‌محمدی تأیید کرده بود را گرفتیم و اگر بازیکن جدیدی هم باشد جذب خواهیم کرد.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره دلیل اصلی مشکل یحیی گل‌ محمدی توضیح داد: هیچ مشکلی نیست.

رغبتی درباره دلیل جدایی علی علیپور از پرسپولیس گفت: علیپور قراردادش تمام شده بود و پیشنهاد خارجی هم داشت. همچنان روی پیشنهادمان به وی هستیم و ظاهراً پیشنهاد اروپایی‌اش را تاکنون نهایی نکرده است. پرسپولیس همچنان علیپور را مهاجم خود می‌داند و خودش باید تصمیم بگیرد.

وی درباره ترس هواداران از تکرار ماجرای مهدی ترابی برای علیپور اظهار داشت: تصمیم‌گیری با خود علیپور است اما هر کاری را لازم بود انجام دادیم. 

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسد علیپور برای باقی ماندن در این تیم صفردرصد شانس دارد و آیا در این شرایط باشگاه برای جانشینی وی مهاجمی در نظر گرفته است، گفت: مهاجم وجود دارد.

رغبتی درباره آخرین وضعیت جذب علی شجاعی توضیح داد: درباره بازیکنانی صحبت می‌کنیم که کارشان انجام شده است. اجازه بدهید درباره شجاعی هم هر زمان بحثی قطعی شد صبحت کنیم.