جواد زرینچه صبح هم بارندگی ادامه داشته و متأسفانه زمین مجموعه ورزشی انقلاب هم خط‌کشی لازم را نداشت. 

وی افزود: ما می‌توانستیم تمرین را به زمین شماره دو مجموعه ورزشی تهرانسر منتقل کنیم، اما سرمربی تیم زمین شمار یک را می‌خواست و عملاً این اتفاقات باعث شد تمرین امروز لغو شود. 

زرینچه در خصوص اینکه به هر حال استراماچونی بابت این اتفاق ناراحت است و تیمش یک جلسه تمرین را از دست داده، گفت: من امروز تمام رایزنی‌ها را انجام دادم و در روز تعطیل چندین و چند تماس گرفتم که امکان برگزاری تمرین در مجموعه انقلاب وجود داشته باشد، حتی این مجموعه هم تعطیل بود و باید کلی رایزنی صورت می‌گرفت تا بازیکنان به آن ورود کنند و ما همه این کارها را انجام دادیم، اما به نظر شما آیا من باید خودم گچ می‌خریدم و زمین را خط‌کشی می‌کردم؟

وی تصریح کرد: تمام چانه‌زنی‌ها را انجام دادیم، ولی چون امروز تعطیل بود و بارش باران هم تا صبح ادامه داشت، مسئولان ورزشگاه انقلاب زمین را خط‌کشی نکرده و از آن سو هم زمین شماره یک مجموعه تهرانسر دچار آبگرفتگی شده است. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فردا امکان برگزاری تمرین وجود دارد، چون خط‌کشی زمین هم آماده نیست، گفت: ما امروز پیگیری‌ها را کرده‌ایم و قرار است فردا زمین تمرین خط‌کشی‌شده دراختیار تیم قرار بگیرد.