به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، در حالی که تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را آماده دیدار برابر نیجریه در جام کنفدراسیون ها می کند دستیار دل بوسکه همه را غافلگیر کرد و از اختلاف نظر ژاوی هرناندز با دل بوسکه خبر داد.

تونی گراند یکی از دستیاران دل بوسکه در نیمکت لاروخا گفت: باید این حقیقت را بگویم که ژاوی با دل بوسکه اختلاف نظر دارد. این حقیقت دارد و نباید درباره آن سکوت کرد و یا دست به انکار زد. ژاوی دوست دارد در کنار بازیکنانی که خودش می خواهد بازی کند و دل بوسکه این را قبول ندارد. او نظر خود را به ما می گوید و ما هم پاسخ خود را به او می دهیم. هر چند این اختلاف نظر به شمار می آید اما مسئله ای عادی و طبیعی است.

تونی افزود: ژاوی مانند هر بازیکن دیگری دوست دارد تا عملکرد تیم بهتر شود اما این یک حقیقت است که چیدمان بازیکنان بر عهده سرمربی تیم است و اوست که در این زمینه تصمیم می گیرد.

دستیار دل بوسکه درباره کاسیاس هم گفت: کاسیاس افتخارات زیادی به دست آورده است اما افرادی بودند که به او بی احترامی کردند و در هر جا و مکانی درباه اش صحبت کردند. هر چند او در رئال مادرید نیمکت نشین بود اما در شرایط خوبی به سر می برد و عملکرد او رضایت بخش است. او با واکنش های خوب خود ما را امیدوار می کند.