به گزارش پارس نیوز، 

بهنام برزای بازیکن سابق استقلال پس از زدن پنالتی خوشحالی جنجالی را انجام داد اما در پایان تیم بهنام برزای در این بازی شکست خورد.

بهنام برزای مهاجم سابق استقلال زننده یکی از تعیین کننده ترین گل های فصل لقب گرفت که می تواند سرنوشت آبی پوشان را دستخوش تغییر کند.

استقلال و پدیده در شرایطی برابر هم صف آرایی کردند که آبی پوشان پایتخت برای نزدیک شدن به رقیب دیرینه تلاش می کردند و شاگردان یحیی گل محمدی برای بازگشت به کورس مدعیان کسب سهیمه آسیایی. سرنوشت این دیدار اما با بازیکنی گره خورده بود که کسی شاید فکرش را نمی کرد. بهنام برزای ؛ مهاجمی که زننده یکی از دو گل آبی پوشان در پیروزی ارزشمند ۲ بر ۱ برابر سپاهان در آخرین دیدار لیگ شانزدهم بود.

برزای نیم فصل بیرون ماند و پنجره زمستانی لیگ هفدهم بار دیگر و اینبار با تصمیم شفر به جمع استقلالی ها بازگشت.

با این حال دوران حضور او در این تیم زیاد طول نکشید و او در ابتدای لیگ هجدهم راهی صنعت نفت آبادان شد و سپس در میانه های راه به تیم پدیده پیوست تا شاگرد گل محمدی شود.

برزای در دیدار جام حذفی برابر پرسپولیس وقتی کار به ضربات پنالتی کشید و ضربه اول را به گل تبدیل کرد، با پشتک زدن نشان داد خوشحالی دو چندانی از گلزنی به رقیب دیرینه استقلال دارد؛ او اما امروز گلی را در مقابل تیم سابقش ثبت کرد که حتی می تواند آینده تیم سابقش را تحت تاثیر قرار دهد و شاید هم به همین دلیل بود که علیرغم سرعت بالایی که برای ثبت تنها گل بازی با فرار از پشت دو مدافع میانی استقلال خرج کرده بود، بعد از گلزنی دستانش را بالا گرفت و روی زمین و نشست و اشک ریخت.