به گزارش پارس نیوز، 

رسول کربکندی  در مورد دیدار روز چهارشنبه پرسپولیس و ذوب‌آهن اظهار داشت: این بازی حساسیت بسیار زیادی دارد. با توجه به اختلاف امتیاز پرسپولیس در صدر جدول در صورتی که شاگردان برانکو پیروز شوند گام بزرگ به سوی قهرمانی برمی‌دارند. از سوی دیگر هم ذوب‌آهن بعد از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا از نظر روحی و روانی شرایط خوبی پیدا کرده و حتی به لیگ برتر هم بازگشته است.

 

وی افزود: بازیکنان ذوب‌آهن اکنون اعتماد به نفس خوبی دارند و مقابل پرسپولیس با تمام توان به میدان می‌آیند. هر دو تیم هم بازی‌های هفته قبل خود را برده‌اند. ذوب‌آهن پیکان را شکست داده و پرسپولیس هم سایپا را برده است.

 

کارشناس فوتبال با اشاره به حساسیت این بازی برای سایر مدعیان گفت: نتیجه این بازی بر روی شرایط تیم‌های بالای جدول هم تاثیر گذار است. به همین دلیل استقلال،‌تراکتورسازی و سپاهان دوست دارند ذوب‌آهن در بازی با پرسپولیس برنده شود تا فاصله امتیازی‌شان با پرسپولیس کم شود.

 

سرمربی اسبق ذوب‌آهن در مورد وضعیت روحی بازیکنان در این بازی حساس گفت: از گذشته تیم‌هایی که با استقلال و پرسپولیس بازی داشتند همواره بازی‌هایشان مورد توجه رسانه‌ها و اهالی فوتبال بوده است و به همین دلیل مربیان در این مسابقه نگرانی زیادی ندارند زیرا بازیکنان با انگیزه زیادی وارد میدان می‌شوند  و بازی پخش مستقیم تلویزیون دارند و تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آیند. به همین دلیل همواره تیم‌هایی که مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرند از لحاظ روحی و روانی و حتی فنی بهتر از گذشته‌شان هستند و فراتر از توان‌شان بازی می‌کنند. در بازی چهارشنبه پرسپولیس می‌خواهد یک گام دیگر به سوی قهرمانی بردارد و ذوب‌آهن هم با تمام توان مقابلش می‌ایستد. شاید حساسیت زیاد بازی روی مسائل فنی مسابقه هم تاثیرگذار باشد.