به گزارش پارس نیوز، 

ماریو بودیمیر، مهاجم کروات تیم فوتبال پرسپولیس، یکی از امید‌های اصلی برانکو برای ایجاد تغییر در نتیجه بازی‌های این تیم سرخپوش است. او با جنجال‌های فراوانی به پرسپولیس آمد ولی در این تیم، به بازیکنی آرام و بی‌حاشیه تبدیل شده که بازیکنان این تیم نیز، توجه زیادی به حضورش در جمع خود، نشان می‌دهند. بودیمیر در آستانه دیدار با الاهلی عربستان، در مصاحبه کوتاهی به ما گفت: «با روحیه خوبی به امارات آمدیم و فکر می‌کنم همه بازیکنان از انگیزه‌های بالایی برای بازی مقابل این حریف در یک دیدار بین‌المللی بهره می‌برند. من هم عضوی از تیم هستم و طبیعی است در این شرایط، انگیزه و روحیه بالایی داشته باشم.» 

بودیمیر که به نوعی، بازیکن محبوب برانکو ایوانکوویچ به حساب می‌آید تا حدی که به خاطر جذب او، قید گادوین منشا را زد، ادامه داد: «پرسپولیس تیم بزرگی است و سابقه مهمی در لیگ قهرمانان آسیا دارد. من تجربه زیادی در این رقابت‌ها ندارم و در دو دیدار گذشته، همراه تیم بودم، اما می‌دانم تیم ما در فصل گذشته، تا فینال هم پیش رفت و این نشان می‌دهد انتظارات از پرسپولیس بالاست. به همین خاطر باید با تمام قدرت‌مان به زمین برویم و تلاش کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. قطعاً الاهلی که در دو بازی گذشته توانسته ۳ امتیاز کسب کند، برای افزایش امتیازاتش بازی خواهد کرد و این موضوع، چالشی جدی برای ما می‌سازد ولی ما برای انجام بهترین بازی و گرفتن بهترین امتیاز مقابل این تیم به میدان می‌رویم.» 

از بودیمیر پرسیدیم چقدر شانس بازی برابر الاهلی دارد که این‌طور پاسخ داد: «من تابع کادر فنی و دستور تاکتیکی مربیان هستم. قبلاً برایم پیش آمده که بازیکن نیمکت‌نشین یا عضو اصلی تیم باشم ولی بازیکن تصمیم‌گیرنده برای حضور در میدان نیستم و باید در این مورد، مربیان تیم تصمیم نهایی را بگیرند. فقط این را می‌توانم بگویم که هر زمانی به میدان بروم، با تمام قدرتم بازی می‌کنم تا به تیمم در جهت کسب برد کمک کنم.»