به گزارش پارس نیوز، 

بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی حساس امروز سرخپوشان با پیکان به خبرنگار برنا گفت:برد دربی همواره روحیه بخش است و خوشبختانه تیم توانست عیدی خوبی به هواداران بدهد و با این پیروزی طرفداران تا چند وقت برای هواداران حریف کری می خوانند.به هر حال دربی همین است و برد آن بسیار شیرین است.

وی افزود:جدا ازاینکه بازی با پیکان ساده نیست و آنها تیم خوب و قدرتمندی هستند که روند صعودی خود را از هفته های گذشته آغاز کرده اند. پرسپولیسی ها می دانند همه تیمها مقابل آنها با تمام توان ظاهر خواهند شد، همچنین باید سرخپوشان بدانند که برد در این بازی آنها را یک گام به قهرمانی و جام  نزدیک تر می کند.

مهاجم سابق پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: پرسپولیس 2- 3 بازی حساس دارد و اگر بتواند مانند بازیهای بزرگ چند وقت اخیر هوشمندانه در این دیدار ها بازی کند، به امید خدا و با حمایت هواداران هتریک در قهرمانی شدنی است.

ابوالقاسم پور در پایان با اشاره به فشردگی بازیها عنوان کرد: پرسپولیسی ها پس از این بازی باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند و این موضوع مهم است که بازیکنان مراقب باشند که برای دیدارهای آینده مصدوم نشوند.البته خوشبختانه وضعیت نیمکت پرسپولیس قابل مقایسه با گذشته نیست. بنده به شخصه بسیار امیدوارم سرخپوشان با کسب 3 امتیاز بازی با پیکان صدرنشینی خود را تدوام ببخشند و با شرایط روحی خوب به مصاف حریف عربستانی خود در لیگ قهرمانان آسیا بروند و نخستین برد آسیایی خود را نیز دشت کنند.